BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav imam broj za banja luku provjerena djevojka lično bio 19 godina dobro izgleda sve top pola sata 150km nije na oglasima razmjena dolazi u obzir banja luka prnjavor doboj i to da su provjerene bez razmjene nista lp
Moze razmjena
Pozdrav imam broj za banja luku provjerena djevojka lično bio 19 godina dobro izgleda sve top pola sata 150km nije na oglasima razmjena dolazi u obzir banja luka prnjavor doboj i to da su provjerene bez razmjene nista lp
Moze razmjena
 
Pozdrav imam broj za banja luku provjerena djevojka lično bio 19 godina dobro izgleda sve top pola sata 150km nije na oglasima razmjena dolazi u obzir banja luka prnjavor doboj i to da su provjerene bez razmjene nista lp
Moze razmjena
Pozdrav imam broj za banja luku provjerena djevojka lično bio 19 godina dobro izgleda sve top pola sata 150km nije na oglasima razmjena dolazi u obzir banja luka prnjavor doboj i to da su provjerene bez razmjene nista lp
Moze razmjena
Banja Luka ili Prijedor razmjena?
Imam jednu za bl 1h 200km
Moze
 
Pozdrav forumašima, posto vidim u Zenici slabo ili nikako da ima akcije evo moze li se sta sredit sa damama da im objezbjedim stan neku vrstu sigurnosti. Ne da ulazim u neke probleme da rješavam nego čisto ako bi doslo do nekog.. Dal bi se šta pokrenulo na par dana tu?
I ja sam voljan pomoći finansijski,da samo dodju da organizuju nešto,nek se jave zainteresovane u inbox,moze i neki drugi grad u bosni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh