BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel neko bio kod ove mallory? Koja seratorka ne mogu da vjerujem, na upit za cijenu šalje mi info servisa koje pruža fotke i cijenu od 350 eura za 30 min. sto je previše taman da je jennifer lopez, naravno lijepo se zahvalim i doviđenja, jer mi ne odgovara.
Kada me pocela napadati sto joj šaljem poruke jer ona kao moze ugoditi fleksibilno i sebi i meni za tu cijenu, i tako piše jos neke pizdarije.
Svejedno ne znam samo ko ovu opajdaru moze jebat i pritom platiti 3 i po soma taman da joj je picka zlatna ponašanje pregadno za nekog ko se bavi tim poslom da opusti druge. Jedno veliko fuj a da nisam bio kod nje uopšte.
Vidi se da nisi bio, a vjerovatno te blokirala pa i da si htjeo.. 🤣

Mallory je najprijatnija cura, njezin pristup je baš nježan i profesionalan.. ona je master medicine, i obrazovana, al' vjerujem da je to manje bitno, a ostalo ne bih ni komentirao, pogriješio si ti djevojku, izgleda :)
 
Dati 350€ za neku koja je puna silikona i operacija gdje ja što sma vidio jedino joj je možda kosa prirodna je meni suludo, a inače ne bi dao toliko pare za neku prostitutku da se ja zadovoljim 30 minuta, a i pitanje je da li bi toliko ostao možda bi te van izbacila nakon 15 minuta kada završiš o tome je smešno diskutovat uopće, mislim svak ima svoj ukus, ali siguran sam da se može naći veoma dobra cura za dosta manje pare, ja onoj Mallory ne bi dao ni 150€, možete vi sad meni pričat šta želite, ko god dodje od strankinja kod nas sa većom uslugom od 200€ treba nogom nabit nazad odakle je i došla, prosječna plata u BiH 1000KM, mi na kurve dajemo 700KM, o čem pričamo ovdje mi, Crystal je bila 100€ dok je bila u BiH pa šta joj je falilo?, apsolutno bez mane, više cijenite svoje pare😉
Ti idi vadit krv pa na pregled, savjet mada kako govoriš, zvučiš na klošara mrtvog, al ni bitno ti onda, hahaha.

Mallory da ne vrijedi ne bi 4 godine bila često u Sarajevu.. što bi dolazila?
A tebi šta reć, svakome po vlastitoj mogućnosti ;)

Recenzije sve govore, cura ima i svoj website mallory.vip , 2 poznate kompanije filmove sa njom, i u krugovima, koji drže do sebe, uvjek je važila za najkvalitetniju itd, a na Forumu možete srat šta želite, nit provjere da je to dokazano, autentično, screen-a, nit ikakve verifikacije.. mogu ja pisat šta hoću, al' biram biti realan:

Dakle, Mallory objektivno, sve ukupno je najbolje ocjenjena i lično sam probao više puta i potvrđeno :)
Moje preporuke, ne propustit Mallory kad je u Sarajevu :)

Ps. mogao bi me neki kolega pohvalit kod Mallory, možda me pripazi više neg obično, uzvratim🦾 😃 rijecite joj Hari Strijelac dupli 😅🐙
 
Vidi se da nisi bio, a vjerovatno te blokirala pa i da si htjeo.. 🤣

Mallory je najprijatnija cura, njezin pristup je baš nježan i profesionalan.. ona je master medicine, i obrazovana, al' vjerujem da je to manje bitno, a ostalo ne bih ni komentirao, pogriješio si ti djevojku, izgleda.
Vidi se da nisi bio, a vjerovatno te blokirala pa i da si htjeo.. 🤣

Mallory je najprijatnija cura, njezin pristup je baš nježan i profesionalan.. ona je master medicine, i obrazovana, al' vjerujem da je to manje bitno, a ostalo ne bih ni komentirao, pogriješio si ti djevojku, izgleda :)
Naravno da nisam bio mongoloidu, čitaj sta sta pišem ako znaš čitati sta uopšte. Odbio sam njene usluge zbog cijene od pola sata koju mi je rekla, kao da bi jebao jenifer lopez a ne neku naduvanu ofajlu koja ima vokabular kuravele sa štrafta i pri tome me napade sto joj se javljam ako neću hahaha pa jebem je u usta pitam za cijenu moja je stvar hocu li ili neću,.
Naravno da neću jer ne vrijedi, i jebala te njena ljubaznost ako ti je ovo ljubazno ti i ne znaš šta ta riječ uopšte znaci, mora da si isti degenerik kao i ova kalaštura samo muška verzija prije bih rekao pickica.
 
Ti idi vadit krv pa na pregled, savjet mada kako govoriš, zvučiš na klošara mrtvog, al ni bitno ti onda, hahaha.

Mallory da ne vrijedi ne bi 4 godine bila često u Sarajevu.. što bi dolazila?
A tebi šta reć, svakome po vlastitoj mogućnosti ;)

Recenzije sve govore, cura ima i svoj website mallory.vip , 2 poznate kompanije filmove sa njom, i u krugovima, koji drže do sebe, uvjek je važila za najkvalitetniju itd, a na Forumu možete srat šta želite, nit provjere da je to dokazano, autentično, screen-a, nit ikakve verifikacije.. mogu ja pisat šta hoću, al' biram biti realan:

Dakle, Mallory objektivno, sve ukupno je najbolje ocjenjena i lično sam probao više puta i potvrđeno :)
Moje preporuke, ne propustit Mallory kad je u Sarajevu :)

Ps. mogao bi me neki kolega pohvalit kod Mallory, možda me pripazi više neg obično, uzvratim🦾 😃 rijecite joj Hari Strijelac dupli 😅🐙
Najjaca mu ova da kalaštura ima svoj sajt i jos poznate kompanije iza svoje guzice 😂😂 sta je to dovedu je na redaljku za godišnjicu firme😂😂, eto po čemu debil mjeri njen kvalitet, pa glupane ja ću tih web site ova napraviti na hiljade ko god hoće nije to neka matematika, sta ja tebi imam screen shotovati prepiske sa tom ofajlom da bi ti nesto vjerovao, glup si lik totalno a to sto ideš i plaćaš masno neke debiluse dovoljno govori o tebi i tvom stepenu inteligencije koji je manji od broja cipela koji nosiš.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh