BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da brate slažem se sa tobom, zato sam i napisao svi komentari su za moj ukus. Marina je ok ko žena u razgovoru prijatna ali ja sam doživjeo da je čak i htjela prekinuti masažu jer kaže dolazi mi sledeća mušterija ali meni po mom ukusu nije nešto. Nekome je možda Dora vrh ali meni nije. Hvala ti na recenziji i odgovoru. Svakako sve se slažem što si rekao ali svako ima svoj ukus. Svako dobro
Naravno,ukusi su razliciti .Mozda si i ti njoj smrdio pa joj se povracalo i htjela prekiniti masazu.
Ne prekida ta masaze tek tako,vjeruj mi.
Osim ako je bas neko bahat,bezobrazan smrdi i sl.
Lafica je to.
A izgled jeste stvar ukusa .
Ali niko ne moze reci da je nekorektna u poslu.
Tu cu svakoga ispraviti.Vidis da ljudi ocekuju glumice kao sa filma..😁
 
Čuj smrdiš:ROFLMAO:. Nije ti to korektno ali to je tvoj obraz. Ma kakve glumice brt moje iskustvo za Marinu mogu ja reci sto je u mom slučaju i svoje mišljenje ti imaš svoje super i to ovde podjeliš zato smo na forumu.
Ti rekao za Maju da ti se ne svidja njena energija. Meni je svaki put bilo super trudi se čak i biše nego energična.
E sad bi ja tebi trebao reći brate možda si joj smrdio :ROFLMAO: :LOL:i nije mogla od tvog smrada pokazati tu energiju koju je naprimjer meni pokazala.
 
Čuj smrdiš:ROFLMAO:. Nije ti to korektno ali to je tvoj obraz. Ma kakve glumice brt moje iskustvo za Marinu mogu ja reci sto je u mom slučaju i svoje mišljenje ti imaš svoje super i to ovde podjeliš zato smo na forumu.
Ti rekao za Maju da ti se ne svidja njena energija. Meni je svaki put bilo super trudi se čak i biše nego energična.
E sad bi ja tebi trebao reći brate možda si joj smrdio :ROFLMAO: :LOL:i nije mogla od tvog smrada pokazati tu energiju koju je naprimjer meni pokazala.
Ne znam zasto si se uvrijedio ja sam napisao "mozda".Ako si se pronasao sorry
Ti uporedjujes zene i cure koje rade masaze i sex.
Ja samo pokusavam biti realan kao sto svi ocekujemo realne komentare ovdje,za to forum i sluzi.
Ako ima energije lafe,nema potrebe da se trudi Maja puno,ide to glatkoo.
A ako nema energije tj hemije,polomi se ona da svrsis ,pardon zavrsis😅.Nema ljutnje ,samo realno.Napisao sam mozda...Ne pecaj se😁
 
Ne znam zasto si se uvrijedio ja sam napisao "mozda".Ako si se pronasao sorry
Ti uporedjujes zene i cure koje rade masaze i sex.
Ja samo pokusavam biti realan kao sto svi ocekujemo realne komentare ovdje,za to forum i sluzi.
Ako ima energije lafe,nema potrebe da se trudi Maja puno,ide to glatkoo.
A ako nema energije tj hemije,polomi se ona da svrsis ,pardon zavrsis😅.Nema ljutnje ,samo realno.Napisao sam mozda...Ne pecaj se😁
Jok ne uporedjujem vec dajem recenzije ono što sam ja bio i prošao. I nadam se da će to nekom pomoći. Evo vidiš upravo mi čovjek traži privatno broj od Marine bez obzira na recenzije i što je ti braniš. I opet kažem moje mišljenje moje iskustvo i to je to. Ne ljutim se a tebi želim svako dobro i dosta potrošenih kondoma. :ROFLMAO:
 
Jok ne uporedjujem vec dajem recenzije ono što sam ja bio i prošao. I nadam se da će to nekom pomoći. Evo vidiš upravo mi čovjek traži privatno broj od Marine bez obzira na recenzije i što je ti braniš. I opet kažem moje mišljenje moje iskustvo i to je to. Ne ljutim se a tebi želim svako dobro i dosta potrošenih kondoma. :ROFLMAO:
Uvijek cu da stanem u njenu odbranu ili bilo ciju ovdje kada vidim da neko pretjeruje ili laze iz nekog svog licnog nezadovoljstva.
To ne pomaze forumu ni forumasima.
A njima druze i losa reklama je reklama.
Njima ovo ovdje ne znaci puno ali znaci nama.
Naravno od ovih koje znam i kod kojih idem redovno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh