BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nista specijalno. To je za " elitu" . Pocastio me poslivni partner direktor i vlasnik jedne firme.
Pricao mi da je to zatvoren krug.
Jbg firmirala se nova klasa bogatasa tako da te eskort dame vise nisu na oglasima da se jebu sa radnickom klasom.
Imaju par klikenata sedmicno i naravno da biraju. Mogu i to. Ova je to uradila po preporuci jer je direktor stalni klijent.
Kaze da ima i skupljih .
Da je neku malu placao 1000 e sad jbg. Dal mu vjerovati
Evo da hocu kako vidit kako izgleda necu na slijepo ici😊
 
Svašta ovdje čovjek, može pročitati svašta , prije neki dan, javi se lik koji kaže, da je od jedne od ovih mladih cura, teklo mlijeko iz grudi, te da nije htjela skinut grudnjak...Ispade, je ova je ona, na kraju nista...i sve najbolje ocjene za te cure ispadoše. Jbg..., znaci nalagiva se koliko može...Prvo ako sam uplatio rece da je to mala sa Stupa, sada ispade po svemu da nije. Mnogo nelogičnosti...ili puno laži ko prati...
 
Halo ljubljana...imas izgleda tri pisanja u evropu pa bi ti da izmisljas toplu vodu..koja je davno...stvorena...nemas potrebe da pises o licnoste...to je privatnost...pisi recenzinuo usluzi doticnih dama...uostalom niko nije savrsen...mozda si potrefio los dan...i sto razloga drugih...ali privatnost je privatnost...sta bi bio kada bi ONE...ispricale svohe...zgode...i nezgode..dakle bez ljutnje.. ako ne nogovara okreni i treazi dalje
Lave imas tacku svugdje osim na kraju recenice, bem ga mogo si makar slucajno potrefit.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh