BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sta ce ti biti cudno sto ljudi hiljadu cudi.
Nikog ne vidis ne znas ko je.
Pisu ljudi sta hoce.
A ti si ono ko neki boss ovde pa ćeš mi reči šta i kako ja da radim i pišem?
Imam svoje mišljenje i mogu ga iznjeti
Halo ljubljana...imas izgleda tri pisanja u evropu pa bi ti da izmisljas toplu vodu..koja je davno...stvorena...nemas potrebe da pises o licnoste...to je privatnost...pisi recenzinuo usluzi doticnih dama...uostalom niko nije savrsen...mozda si potrefio los dan...i sto razloga drugih...ali privatnost je privatnost...sta bi bio kada bi ONE...ispricale svohe...zgode...i nezgode..dakle bez ljutnje.. ako ne nogovara okreni i treazi dalje
 
Halo ljubljana...imas izgleda tri pisanja u evropu pa bi ti da izmisljas toplu vodu..koja je davno...stvorena...nemas potrebe da pises o licnoste...to je privatnost...pisi recenzinuo usluzi doticnih dama...uostalom niko nije savrsen...mozda si potrefio los dan...i sto razloga drugih...ali privatnost je privatnost...sta bi bio kada bi ONE...ispricale svohe...zgode...i nezgode..dakle bez ljutnje.. ako ne nogovara okreni i treazi dalje
ova mala sa stupa je iz boljakovog potoka i zove se ermana
 
Raja, vezano za ovu malu sa Stupa sto je u Mostaru.
Iskreno, bio sam jako skeptican i sumnjicav vezano za nju. Mislio sam da raja pretjeruje sto je toliko hvali. Ali ljudi moji, mala je toliko gotivna, toliko prijatna, da je to za nepovjerovat. Mozes se sa njom dogovoriti sve na lijep nacin. Nije umisljena sekunde jedne. I stalno se smije, sto je bas prijatno.
Najiskrenije, SVAKA PREPORUKA za djevojku. Ali bas svaka preporuka.
Jsli moze broj, hvala :)
 
Napisao si negdje čini mi se fino recenziju o njoj i da jedva čekaš da je vidiš?, e sumnjam da ćeš je više ikad vidjet, kakvih sve klošara i bolesnika ima pa ja to nisam vidio nikad dok nisam saznaao za ovaj forum
Isto brate.
Sve kontam bice novih clanova normala,i ono sto je valjalo ne pise vise.
Pola od ovih picke vidilo nije mjesecima i godinama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh