BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

A ti si ono ko neki boss ovde pa ćeš mi reči šta i kako ja da radim i pišem?
Imam svoje mišljenje i mogu ga iznjeti
Na zalost takvi kao ti i pisu ovdje sta hoce .
Optuzujes curu javno da se drogira pije itd.
Tek si otvorio profil da je nablatis kao i mnogi ovdje sto rade da joj lafo "unistis posao".
Haha jer neko ko kara i dobro mu ,nece ovdje doci i pjuvati.
Kontas.
 
Ne mogu da verujem da su dvije strane komentara tako normalne i u skladu sa naslovom teme... i posle toga komentar baci j...na pripadnica lepseg roda komentar i sve ode u k...c. Ova tema je otisla u pogresnu stranu kad su se zene uključile i pocele koment. Lp

Umjesto jednostavno da se stavi ocjena od 1-10 ljudi pisu doslovno sve osim onog zbog cega su dali 100-300€. Zato nas i jebu s cijenama, BG je zakon za ovu nasu vukojebinu.
 
Raja, vezano za ovu malu sa Stupa sto je u Mostaru.
Iskreno, bio sam jako skeptican i sumnjicav vezano za nju. Mislio sam da raja pretjeruje sto je toliko hvali. Ali ljudi moji, mala je toliko gotivna, toliko prijatna, da je to za nepovjerovat. Mozes se sa njom dogovoriti sve na lijep nacin. Nije umisljena sekunde jedne. I stalno se smije, sto je bas prijatno.
Najiskrenije, SVAKA PREPORUKA za djevojku. Ali bas svaka preporuka.
 
Raja, vezano za ovu malu sa Stupa sto je u Mostaru.
Iskreno, bio sam jako skeptican i sumnjicav vezano za nju. Mislio sam da raja pretjeruje sto je toliko hvali. Ali ljudi moji, mala je toliko gotivna, toliko prijatna, da je to za nepovjerovat. Mozes se sa njom dogovoriti sve na lijep nacin. Nije umisljena sekunde jedne. I stalno se smije, sto je bas prijatno.
Najiskrenije, SVAKA PREPORUKA za djevojku. Ali bas svaka preporuka.
I Ona i Crnka i Sofija su super , zivjele nam 100 godina 😊
 
300 Eura sat ?? Pa kako izgleda taj top I sto sve radi taj sat vremena?
Nista specijalno. To je za " elitu" . Pocastio me poslivni partner direktor i vlasnik jedne firme.
Pricao mi da je to zatvoren krug.
Jbg firmirala se nova klasa bogatasa tako da te eskort dame vise nisu na oglasima da se jebu sa radnickom klasom.
Imaju par klikenata sedmicno i naravno da biraju. Mogu i to. Ova je to uradila po preporuci jer je direktor stalni klijent.
Kaze da ima i skupljih .
Da je neku malu placao 1000 e sad jbg. Dal mu vjerovati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh