BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio ja danas popodne,cura lijepa i jako zgodna sve ostalo ispod prosjeka toalet razbacan,prljavih rucnika tona razbacano po podu,u početku odbijala skinuti grudnjak jer joj kapa mlijeko iz dojki jer ima malo dijete 🤦‍♂️🤦‍♂️,seks nikakav nakon tri minute neudobno joj,te žulja je te ovo te ono sto nekih prigovora ne može se seksat 5 minuta u komadu dosadilo mi svršio ručno,nakon toga me doslovno izbacila iz stana nisam ni ruke oprao..doduše i nema veze s obzirom na stanje toaleta🤣..ako budeš išao kad je primis za sisu pazi da te ne štrcne u oko🤣🤣
Na ovom forumu se nije pojavila ni jedna koja ima uglavnom pozitivne komentare.
Svakoj ste nasli mane.
Ako je lijepa,prljava je,ako joj je higijena losa,jeftina nema veze,ako je normalna i uredna ne valja ima 40godina stara.
Ako je sva ok ,mala,nije to to..Pa lafe ako ima tonu prljavih peskira to samo moze znaciti da ih mijenja poslije svakoga...
Sto bi imala sve pozitivne recenzije,daj malo da je srozamo,sta je hvalite toliko jel de..
 
Kakvo je stanje u SA, nisam dugo nista trazio, Alma Negra vise ne radi ?
Ko je ova crnka sa stupa ? Cijena i iskustva, zna li ko ?
 
Kakvo je stanje u SA, nisam dugo nista trazio, Alma Negra vise ne radi ?
Ko je ova crnka sa stupa ? Cijena i iskustva, zna li ko ?
Negra je sad TikTokerka (RIP), Ana, Sofija i Sara sa Stupa su 10/10, sve ostalo srednja zalost u najbolju ruku. Sve tri su ista usluga i ista cijena, samo ti dodje do preference djevojke. 150 pola, 300 sat, odaberi bilo koju od njih 3 i neces se zajebati :)
 
Na ovom forumu se nije pojavila ni jedna koja ima uglavnom pozitivne komentare.
Svakoj ste nasli mane.
Ako je lijepa,prljava je,ako joj je higijena losa,jeftina nema veze,ako je normalna i uredna ne valja ima 40godina stara.
Ako je sva ok ,mala,nije to to..Pa lafe ako ima tonu prljavih peskira to samo moze znaciti da ih mijenja poslije svakoga...
Sto bi imala sve pozitivne recenzije,daj malo da je srozamo,sta je hvalite toliko jel de..
Pusti lafe debilčine, život im se sveo na prostitutke i komentarisanju istih na forumu, pametnijeg posla nemaju, samo da im je ožugat nekog
 
Na ovom forumu se nije pojavila ni jedna koja ima uglavnom pozitivne komentare.
Svakoj ste nasli mane.
Ako je lijepa,prljava je,ako joj je higijena losa,jeftina nema veze,ako je normalna i uredna ne valja ima 40godina stara.
Ako je sva ok ,mala,nije to to..Pa lafe ako ima tonu prljavih peskira to samo moze znaciti da ih mijenja poslije svakoga...
Sto bi imala sve pozitivne recenzije,daj malo da je srozamo,sta je hvalite toliko jel de..
Ma seru debili koji lice na krampu..debeli i dlakavi levati..neznam kako ne vrate s vrata takve uhljupe..al eto jednom se zajebala valjda nece vise..poslije takvih retardiranih mozgova mi se ne ulazi u stan ni kod jedne..jer se osjeti taj smek cjelodnevnog istovara utovara kamiona pa se uscuju isto desetka s lukom..fuj..sve u svemu mala je pravi bombon..
 
Buraz..stan na staroj adi nov...pre 3 meseca namesten po najnovijem standardu...vrh..i neveruhem da u tim stanu pusi i ceka kad ima terasu...al..opet..cura vusoka vitka crna..zgodna..mozda si buraz bio kod neke druge crnke...ili je komentar zbog konkurencije..gledajuci ko je lajkovao dalo bi se zakljuciti da je nesto drugo po sredi..al neka konkurencije zdava je...
bio sam,okrenuo se i otisao,dao joj cigare i kondome sto me zatrazilaa da kupim kad sam posao,meni djeluje narkomanski uz duzno postovanje,radije pricekam crnku i sofiju
 
  • Like
reagiranja: Dzo
bio sam,okrenuo se i otisao,dao joj cigare i kondome sto me zatrazilaa da kupim kad sam posao,meni djeluje narkomanski uz duzno postovanje,radije pricekam crnku i sofiju
Pozdeav za momka...uredu je ako se cura nedopadne...pa se vratis sa vrata ljepota je u pogledu...ali nije fer pusati nesto sto je na osnovu neke procene...iz nekih razloga...cura je ok...normalna i nikad ..i nikad nije narkomanka ...stvarno budite fer i realni...ne ulazim u vase razloge da nekoga ponizite...i ocrnite...gospodo to vuse govori o vama...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh