BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nije tacno ovo za Nerminu da je smjestaj kokosinjac bas uredan stan i nije uopste bilo to da joj se ne da poslije 10 minuta kao sto neko rece ovdje ali je bas cudna nekako isto ko da je neceg strah i pali avionski rezim na telefonima i tako neke gluposti
Da nije zabuna u imenu Nermina-Nermana. Bila je ona Nermana plavusa bosanka sto je nekad bila u oglasima i bila u Zaliku sa onom sto je vazda imala oglas
 
Dali si ti realan idiote idiotski ako cura nesto ne želi kraj priče sta si navalio koji kurac i da znas uvijek cu je hvaliti zato sto je cura normalna za pozelit a zauzvrat je samo mogu jos vise pripazit za razliku od takvih koji samo laprdaju o nakvom popustu nema dzabe ni u stare babe jarane 🤣
Ko je navalio jebala te ona a ti nju. 😂Puca mi kurac i za tebe i za nju. Aj me se okani više magarče.
 
Uvijek se nađe neki debil koji nesto sere, ofira cure drka ih, porukama i tad ispastaju drugi. Sve i da znas ko je i sta je nije fazon da to pises javno! Da je iz Zanzibara koga za to k.. boli? Da ti zvizne ti bi njoj govno ko sarmu pojeo!!!
Još jedan glupan se javio. Pa idiote u pitanju je zajebancija. Vidiš li smajli konju ćoravi? Niti znam odakle je, niti sam je ikad u životu vidio, niti me boli kurac za nju. Odjebite više kljusine retardirane.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh