BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio u Sarajevu i odmah svratio kod male na Stupu, prvi sam dao kontakt njen i napisao recenziju pa evo da ažuriram, ko želi 30 minuta uživanja neka je kontaktira, ne trebaju mi nikakve Brazilke, Ruskinje i te pizde materine pored ovakve naše cure, napisao sam par recenzija i ranije evo opet ako ima neko novi, 11/10 ocjena, brutalno

061025584 je njen kontakt pa eto ko je zainteresovan😉
 
Bio u Sarajevu i odmah svratio kod male na Stupu, prvi sam dao kontakt njen i napisao recenziju pa evo da ažuriram, ko želi 30 minuta uživanja neka je kontaktira, ne trebaju mi nikakve Brazilke, Ruskinje i te pizde materine pored ovakve naše cure, napisao sam par recenzija i ranije evo opet ako ima neko novi, 11/10 ocjena, brutalno

061025584 je njen kontakt pa eto ko je zainteresovan😉
Jel na whatsapp je kontaktiraš
 
Da se oglasim dosta ovih sto nude razmjenu privatno pola.je lazova niko nema broja...samo smaraju cure i vise se ne jave kad dobiju broj...sljedeci ko mi bude poslao sta imas tz ili neki grad nece dobiti dok ne posalje svoj kontakt i ne provjerim ga...ja dajem brojeve samo gdje sam bio...Hvala
 
Neka djevojka za provod Sarajevo dolazim u Septembru nekoliko dana, treba mi drustvo kvalitetno, sve zivo ce imati samo mi treba osoba normalna i komunikativna. U Hillsu cu biti ako je neka zainteresovana neka mi se javi u pp.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh