BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

To je ono što ja govorim. Tea Tairović dolazila u Walter, bila redaljka na Poljinama sa njom, ko god je htio mogao je karat, samo da baci 200-300 eura, e sad skontaj razliku brate između Tee Tairović i ovih ovdje. Nije žao para, ako vrijedi, alistvarno 150/200 eura, pa druže mora da budeš Lissa Ann druže

Sta je bilo.kad si se probudio? Zena uzima na ciganskim svadbama hiljada evra , a da se karindja za 200. Nema bas logike.
Naravno da se moze bubnut ako neko ima zelju da ima njen skalp ali za puno vecu lovu.

Jedno vrijeme kada se tek pojavila na sceni i u javnosti dok jos nije mnogo zaradjivala Mia Borisavljevic je uzimala 1000 eura za sex ali samo na preporuku.
 
Jesi li mene ikad vidio? Nisi . Svakom svacije ja radim vec neko vrijeme i nikad nisam imala problema sa cijenom niti smjestajem. Zasto je puno ljudima dati 30-40km za sobu u nekom motelu? Odma krece vrijedjanje.I kukate jad udjete u prljav stan,onda vi koji imate zene neko vas lako moze snimiti ucjenjivati i ostalo,neki momci da vas opljackaju svega ima.Ili da date svoju adresu pa vas neka narkomanka opljacka,kukate uvijek na nesto a ne date 30km za sobu negdje i ko gospodin udjes izadjes,sto se cjene tice ja poprilicno dugo radim i poznajem vas i pola vas moze platiti samo narkomanke i one ciganke a ocekujete seks bombu koja je pritome i ljubazna a kad cujete 300km userete se.idi onda u svrakino i imas za 50 . Eto toliko,odavno vec imam zelju da napisem nesto ovako
Jebem ti, pa ti moras jos jednom osnovnu skolu da zavrsis.
Guzis se za pare, ne seri nam o moralu i principima. Sad te niko nece jebat' za te pare.
 
To su te smrde iz Švrakinog i propalice za koje ja ne bi jedan jedini euro dao, ne kažu džaba ako nemaš para idi u Švrakino🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh