BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne samo da ce se usreciti nego ce drasticno poboljsati vokabular, sposobnost komunikacije, nauciti kako sto prije doci do same biti postojanja. I da ne nabrajam dalje, moze zvucati nemoguce, ali ovaj forum je jedinstven.
 
Ne samo da ce se usreciti nego ce drasticno poboljsati vokabular, sposobnost komunikacije, nauciti kako sto prije doci do same biti postojanja. I da ne nabrajam dalje, moze zvucati nemoguce, ali ovaj forum je jedinstven.
Pa vidi zaista u kratkom roku mi se javilo dosta forumasa zainteresovanih za druzenje tj usluge a nadam se da ce mi neko od vas i pomoci prilikom smjestaja i ostalog kad budem radila van Sarajeva ❤️❤️
 
Pa vidi zaista u kratkom roku mi se javilo dosta forumasa zainteresovanih za druzenje tj usluge a nadam se da ce mi neko od vas i pomoci prilikom smjestaja i ostalog kad budem radila van Sarajeva ❤️
Privatne poruke su vec nesto drugo :) Bude tu i konkretnih ljudi za razliku od mozel' broj, koja?, mamu ti tvoju i slicno, sto cini 90% foruma. Recenziju cekas kao lanjski snijeg. I ja sam itekako zainteresovan za druzenje :)
 
Djevojka i ja trazimo nekog za normalno druzenje u okolini Tesanj-a
Par smo 19g i 25.
Moze pice,izlazak,netflix vremenom kakvo putovanje zajednicko uz to sve kako se budemo slagali i ostale stvari .
Pisite u inbox bez retardiranih slika i komentara .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh