BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nista odsad kad mi se drka idem na masazu
Da probamo i to
A ako su vec maserke izgledom kako kazete trazit cu da mi zavezu oci da mogu zamisljati komsinicu haha
 
Rucna masaža ili ti ga handjoob vrijedi maksimalno 50 km, bez obzira koja maserka da radi, jednostavno taj posao ne vrijedi vise od 50 km. samo ako ukljuci i oral to je vec druga priča.
ma ne vrijedi ni 50 to bas glup moras biti, izdrkaj ga sam. Oral je druga prica ali platiti kobile da ti drkaju je vrhunac retardiranosti. I kakva masaza, to je trljanje po tijelu….Ne znaju prostoprosirenu recenicu sastavit a da vas znaju masirati 😂
 
Vala nista bolje nego kada si napaljeni momcic od 20 godina i da ti matorka izdrka i popusi.Sada u ovim poznim igrackim godinama to mi nije uopste privlacno. Bila prije ona matorka sisurina za vraca jeftina a dobra.
 
U salonima za masazu 80 posto djevojaka ce vam izdrkati poneka ce oral pruziti a poneka i sex...
Bio sam u par salona razliciti i sve sto sm naveo sam dobio uz dobar baksis
 
Slabo ja naletim na ovaj forum, vidim dosta vas je tražilo broj ove iz Doboja, ja sam onaj što mu nije htjela primit dolare. Ha ha ha ha
065 004 292, slabo ulazim na ovaj forum jbg, onda me neki vrbopuc podero. haha ha, preko whatsapa se javite valjda je aktivna još uvijek, nakon one scene s dolarima nisam je više kontaktirao.
 
  • Like
reagiranja: Ner

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh