BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

To ovih par majmuna tu staru marinu forsiraju I druge cure vrijedjaju...To je neka stara zenetina, imas je na city of love, tako nesto gdje su eskort iz cjelog svijeta...
Zenetina je odvratna..
Druže odnosno Sonja
Niko ne vrijeđa već si preskupa srce za ono što pružaš i kako se ponašaš prema musterijama
Ili radi ili ne.
Koja je poenta prema nekome za njegove pare biti drzak arogantan ti si kao wao ovo ono.
Samo na medicinskoj bazi radis bla bla.
A srce u medicini niko ne masturbira muški polni organ dok masira😂😂
 
Vezano za Marinu opet naglašavam stvar ukusa
Ali cijena ista kod nje i Sonje iz Lukavice a Marina generalno izgleda bolje i umije da pruži zadovoljstvo.
Trudi se istinski.
A dotična Sonja je prepotentna arogantna bahato žena
Govorim u svoje ime.
I realno masaza joj vrijedi 30km maksimalno
 
Pitanje
Dal je nekada neko bio od vas kod Nine na Novoj Otoci i dal ima broj posto sam izgubio isti.
Unaprijed hvala.
Ko je bio zna šta je kvalitet i vrhunac usluge
 
Nije istina
Ovo je forum za Recenzije i ima se pravo reci da je neko i ko kakav.
Ja nikada nisam nikoga hvalio ni kudio
A Marinu sam pomenuo jer samo njih 2 rade masaze
 
Nista odsad kad mi se drka idem na masazu
Da probamo i to
A ako su vec maserke izgledom kako kazete trazit cu da mi zavezu oci da mogu zamisljati komsinicu haha
 
Rucna masaža ili ti ga handjoob vrijedi maksimalno 50 km, bez obzira koja maserka da radi, jednostavno taj posao ne vrijedi vise od 50 km. samo ako ukljuci i oral to je vec druga priča.
ma ne vrijedi ni 50 to bas glup moras biti, izdrkaj ga sam. Oral je druga prica ali platiti kobile da ti drkaju je vrhunac retardiranosti. I kakva masaza, to je trljanje po tijelu….Ne znaju prostoprosirenu recenicu sastavit a da vas znaju masirati 😂
 
Vala nista bolje nego kada si napaljeni momcic od 20 godina i da ti matorka izdrka i popusi.Sada u ovim poznim igrackim godinama to mi nije uopste privlacno. Bila prije ona matorka sisurina za vraca jeftina a dobra.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh