BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Care nije ba ovo crkva za ispovjedanje i nemoj nas ba tušit svojim glupostima. Ti sa kurvom htio da imaš ljubavnu vezu pored svoje veze. Niđe veze s vezom. Zna se za šta su kurve i to je to.

To što su ti se javili, nisu se javili zbog toga što je njima tebe žao nego da im daš broj da idu da guze. Htio ti to skontat, priznat sebi ili ne, uzmi kako hoćeš ali to je tako.

Nije loša, kondom obavezan i koristi i neki gel, meni se nije svidjelo...100 eura jedna partija..
Jel u hitnoj?
 
Svidja mi se pusenje, sad jebiga ako nece bez gumice sta ja tu mogu ovih dana u bl i nije neki izbor
Zato unaprijed pitaš koje usluge nudi, ja ne idem više ako nema ljubljenja, lizanja i pušenja bez gumice, naravno nije mi problem platiti više, ali dobijem vrhunsku uslugu, ne bole je noge, nema pušenja s gumicom, sjednemo prije akcije i popijemo pivu, pa drugu nakon akcije, a vama ako tako odgovara idite kod tih, ja znam da ja neću
 
S
Zato unaprijed pitaš koje usluge nudi, ja ne idem više ako nema ljubljenja, lizanja i pušenja bez gumice, naravno nije mi problem platiti više, ali dobijem vrhunsku uslugu, ne bole je noge, nema pušenja s gumicom, sjednemo prije akcije i popijemo pivu, pa drugu nakon akcije, a vama ako tako odgovara idite kod tih, ja znam da ja neću
Sve za repa haha😎
Takav ugodjaj je svima san piva sex stadion linija i opet ponovo
Bit ce Željo opet sampion 😎💙
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh