BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nije mi samo jasno sto mi pisete ovde u porukama jer necu odg sig jer ne mogu na 10strana ima broj pa se javite,a vi za BL pisite od cetvrtka jos sam napomenula bezveze mi trpate inbox ne mogu da radim Sarajevo od vas.. pokusavam biti ljubazna ali dzaba 🤦‍♀️

i vi sto pisete javi se kad dodjes u BL 😂 pa eto javicu hahahaha javite se taj dan koji hocete da dodjete i dobijete info.. 😂🖤

U BL smo od cetvrtka do nedelje (13.06-16.06)
066-141-783

#Crnka🖤Sofija
 
Pozdrav zna li itko ikakvu curu na području BiH, nebitno koji grad,da ima dobre obline i da je čista,da mi proslijedi kontakt
 
@PGPvirimiizdzepa (t e l e g r a m username) Ako ima neko iz Beograda ili Novog Sada(konkretno iz cele Srbije ne moraju ta 2 grada samo) ko je dao više recenzija ovde i preporuka, neka mi se javi na Telegramu da ga ubacim u svoju grupu. Grupa je privatna, nema puno članova i ne ubacujem svakoga. Likovi sa 0 recenzija, nemojte da se javljate.
 
@PGPvirimiizdzepa (t e l e g r a m username) Ako ima neko iz Beograda ili Novog Sada(konkretno iz cele Srbije ne moraju ta 2 grada samo) ko je dao više recenzija ovde i preporuka, neka mi se javi na Telegramu da ga ubacim u svoju grupu. Grupa je privatna, nema puno članova i ne ubacujem svakoga. Likovi sa 0 recenzija, nemojte da se javljate.
znaci samo jebaci na paklice mogu u grupu :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh