BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Upravo sam zavrsio druzenje sa Tonyom Ruskinjom.
Njezna, lijepa, zgodna, prijatna, cista, mirisljava, oko 35 godina. Oral bez kondoma, ostalo sa kondomom. Ne krade vrijeme, 100% posvecena da zadovolji, i sebe i mene naravno. slabo zna engleski ali dovoljno da se sporazumimo.
Taxi doveze, taxi vrati.
Skupa zajebancija ali vrijedi svake marke.
Od mene ocjena 10/10.
Nema zene bez Ruskinje nek prica ko sta hoce!
Ajd zivjeli!
 
Rakija i sex teku mi kroz vene... Može i slika samo okini bez blica, da nam se ne vide lica!

Nisam imao namjeru ići nigdje i jbg sasvim neplanirano pojetio sam djevojku koja se oglašava kao Sara. Ima tu par recenzija o njoj pa ću napisati i ja jednu iz svog ugla.

Djevojojka je kategorija "teen" 20 god, jako je mlada i lijepa, sitnije građe. Sva je nekako mala kao pčelica. Sisa prirodna između 3 i 4, guza jako zgodna ocjena 5. Mana je nudi samo clasic, suck and fuck, sve sa kondomom. I to je to. Mošeš joj dati oral ako želiš. Ljubazna je, komunikativa i iskreno trudi se.
Uživao sam solidno, ali više volim ove kategorije malo jače "milf, mom, teacher itd"

Moram se vratiti na njenu guzu, stvarno malešna guza i jako lijepo izgleda.
Npr. Kada bi me osudii na smrt, zbog nekog mog zlodjela, a da ja mogu izabrati način na koji ću da umrem, izabrao bih smrt gušenjem! Da ova mlada djevojka sjedne svojom guzom na moje lice i tako uguši me!!!

Ko voli mlađe preporuke. 061/025-584
o jebo ti maajku svoju pa ona je opste poznata bonasica...
 
Upravo sam zavrsio druzenje sa Tonyom Ruskinjom.
Njezna, lijepa, zgodna, prijatna, cista, mirisljava, oko 35 godina. Oral bez kondoma, ostalo sa kondomom. Ne krade vrijeme, 100% posvecena da zadovolji, i sebe i mene naravno. slabo zna engleski ali dovoljno da se sporazumimo.
Taxi doveze, taxi vrati.
Skupa zajebancija ali vrijedi svake marke.
Od mene ocjena 10/10.
Nema zene bez Ruskinje nek prica ko sta hoce!
Ajd zivjeli!
Kontakt?
 
Zna li iko išta o ovoj Sabini iz linka?
Jeli bio ko kod nje?Jeli ok cura?
 
Zna li iko išta o ovoj Sabini iz linka?
Jeli bio ko kod nje?Jeli ok cura?
Prije tjedan dana je bila napravila profil Mirnesa na EGE-u, isto sve ovako pisalo.
Netko je bio pisao da joj se javljao, ali traži xbon, uglavnom zaobiđi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh