BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

U pripizdini nije vec strogi centar sto sam joj i naglasio a sve da je i u pripizdini opet uzima pare plus taxi za dolazak i odlazak, u većem sam ja sranju elem sto uzimam hotel u svom gradu pored kuće i stana dodatni trošak jer ravaku neće u apartmane vec luksuzne hotele, a sta ako se ne pojavi ili dodje neki gabor skroz druga osoba sto je čest slučaj pare od hotela ne mogu vratiti a gabora vratim sa vrata.
Isto tako i ona zna ako si platio hotel da je nećeš vratiti sa vrata, ali ako ti je skup hotel onda ga izdrkaj sam sebi, tu nemaš nikakva troška.
 
Hahah...moguce da jesam..al nikad nisam nista agresivno uradio niti neplatio il tako nesto..pitao sam to jer sam racunao kao pola sata a uplatio sat..djevojka rekla ne moze i na tome ostalo. Ako ima tih negativnih recenzija je jer su te agencije bezobrazne i jer stalno prikazuju lazne djevojke. Bio sam npr kod ove Tonye vise puta i sve regularno...a eto i tebi prilike da zaradis za 2 minute XD
Pa ako je uplatio jedan sat i svrsio nakon 2 minute trebala mu je dati jos koju rundu
 
Vidim koliko si ih vidio cim si se u kurvu zaljubio hahhahha jos mi samo reci da joj ti cuvas djecu i spremas rucak kad dodje umorna dok je ovamo karindja njih 10 dnevno
Nista nije problem kad se voli
Sto si isfrustriran bratic
Da nisi mozda bivsi
Sto ti je vokri bratic
Zar ne bi bilo bolje da se smiri samnom nego da nastavi
Bratic opusti se 💙🖤😎
 
Pozdrav svim članovima foruma.
Član sam dugo, doduše ne pod ovim imenom i rijetko komentarišem bilo koga. Volio bih vas pitati da li se nekome desilo da koristi usluge domaće djevojke i nakon izvjesnog vremena saznate sve jedno o drugome. Ja nikad o njoj nisam otkrio ništa i smatram da je diskrecija stvar koju bi trebalo strogo poštovati. Međutim ta djevojka meni uradi sasvim suprotno bez da je imala jak razlog za to. Skrinovala moje poruke i poslala ih osobi koja je meni bitna i do koje mi je stalo. Napravila mi baš problem i povrijedila osobu koja je jako teško to podnijela. Vidio sam da ovdje pojedini isto tako za neke djevojke otkrivaju njihove privatne stvari,poput ima djecu pa ona se zove tako i tako i slično. Šta mislite kako bih ja sad trebao postupiti prema njoj?
 
Pozdrav svim članovima foruma.
Član sam dugo, doduše ne pod ovim imenom i rijetko komentarišem bilo koga. Volio bih vas pitati da li se nekome desilo da koristi usluge domaće djevojke i nakon izvjesnog vremena saznate sve jedno o drugome. Ja nikad o njoj nisam otkrio ništa i smatram da je diskrecija stvar koju bi trebalo strogo poštovati. Međutim ta djevojka meni uradi sasvim suprotno bez da je imala jak razlog za to. Skrinovala moje poruke i poslala ih osobi koja je meni bitna i do koje mi je stalo. Napravila mi baš problem i povrijedila osobu koja je jako teško to podnijela. Vidio sam da ovdje pojedini isto tako za neke djevojke otkrivaju njihove privatne stvari,poput ima djecu pa ona se zove tako i tako i slično. Šta mislite kako bih ja sad trebao postupiti prema njoj?
Vršim(o) usluge (po želji) maltretiranja žena za novac
 
Pozdrav svim članovima foruma.
Član sam dugo, doduše ne pod ovim imenom i rijetko komentarišem bilo koga. Volio bih vas pitati da li se nekome desilo da koristi usluge domaće djevojke i nakon izvjesnog vremena saznate sve jedno o drugome. Ja nikad o njoj nisam otkrio ništa i smatram da je diskrecija stvar koju bi trebalo strogo poštovati. Međutim ta djevojka meni uradi sasvim suprotno bez da je imala jak razlog za to. Skrinovala moje poruke i poslala ih osobi koja je meni bitna i do koje mi je stalo. Napravila mi baš problem i povrijedila osobu koja je jako teško to podnijela. Vidio sam da ovdje pojedini isto tako za neke djevojke otkrivaju njihove privatne stvari,poput ima djecu pa ona se zove tako i tako i slično. Šta mislite kako bih ja sad trebao postupiti prema njoj?
Mnogo isfrustriranih debila ovdje ima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh