BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pitanje za ekipu iz Mostara,ovaj tjedan dolazim na 2 dana jel tko bio kod ivane ili anastazije sa city of love? Moze koja recenzija izgleda da kao da su domace cure ak nisu xbon
 
Kakvo vam je iskustvo sa ovim Brazilkama, stalno se profili izmjenjuju na EGE i COL?
Možeš misliti ja kontaktirao jednu kaze 200 eura plus taxi reko ajde u redu i dam joj lokaciju da dodje, kaze neće tako radi kao samo outcall u hotel. Pa reko sto ce ti lutko hotel neces spavati u njemu samo te izjebem platim i doviđenja potpuno je svejedno je li moja kuća ili hotel, koji će ti qrac u hotel. Nikada se nije ni javila vise ma to su sve fejkuše brate.
 
imaš drugih cura pun kurac
Ako te sam ja blokirala, znaci smatram da tebi bi trebalo UZETI TERAPIJU I ODMORITI, a ne smarati mene porukama i jebavati u i bez toga nezdrav mozak pozz
Ok ok. Ma mislim da si me blokirala jer mi nisi online (nisam nista lose uradio koliko ja znam) a volio bih se sa tobom vidjeti al ako ne moze posteno.
 
Možeš misliti ja kontaktirao jednu kaze 200 eura plus taxi reko ajde u redu i dam joj lokaciju da dodje, kaze neće tako radi kao samo outcall u hotel. Pa reko sto ce ti lutko hotel neces spavati u njemu samo te izjebem platim i doviđenja potpuno je svejedno je li moja kuća ili hotel, koji će ti qrac u hotel. Nikada se nije ni javila vise ma to su sve fejkuše brate.
Ja isto poznajem jednu koja radi outcall samo u hotelu.
Možda vama djeluje malo čudno, ali stavite se vi na njezinu poziciju, bi li vi došli nekome u privatnu kuću, još ako je u nekoj pripizdini?
Mislim da bi vas mali broj došao, još uzmite u obzir da je u stranoj državi i da je došla ovdje zaraditi.
Ne vidim ništa čudno što je tražila od tebe da uzmeš hotelsku sobu, čak mi je to sasvim normalnu s obzirom da te nikad nije vidjela i ne zna što može očekivati od tebe, a hotel je u svakom slučaju sigurniji od privatne kuće.
Ali opet kažem, sto ljudi sto ćudi, sto žena dvjesto sisa :ROFLMAO:
Nemoj što zamjeriti, šaljem prijateljski pozdrav.
Do čitanja ;)
 
Ja isto poznajem jednu koja radi outcall samo u hotelu.
Možda vama djeluje malo čudno, ali stavite se vi na njezinu poziciju, bi li vi došli nekome u privatnu kuću, još ako je u nekoj pripizdini?
Mislim da bi vas mali broj došao, još uzmite u obzir da je u stranoj državi i da je došla ovdje zaraditi.
Ne vidim ništa čudno što je tražila od tebe da uzmeš hotelsku sobu, čak mi je to sasvim normalnu s obzirom da te nikad nije vidjela i ne zna što može očekivati od tebe, a hotel je u svakom slučaju sigurniji od privatne kuće.
Ali opet kažem, sto ljudi sto ćudi, sto žena dvjesto sisa :ROFLMAO:
Nemoj što zamjeriti, šaljem prijateljski pozdrav.
Do čitanja ;)
Slažem se, tu pre neki dan jedan tražio od mene da dođem od njega u PM
Ja isto poznajem jednu koja radi outcall samo u hotelu.
Možda vama djeluje malo čudno, ali stavite se vi na njezinu poziciju, bi li vi došli nekome u privatnu kuću, još ako je u nekoj pripizdini?
Mislim da bi vas mali broj došao, još uzmite u obzir da je u stranoj državi i da je došla ovdje zaraditi.
Ne vidim ništa čudno što je tražila od tebe da uzmeš hotelsku sobu, čak mi je to sasvim normalnu s obzirom da te nikad nije vidjela i ne zna što može očekivati od tebe, a hotel je u svakom slučaju sigurniji od privatne kuće.
Ali opet kažem, sto ljudi sto ćudi, sto žena dvjesto sisa :ROFLMAO:
Nemoj što zamjeriti, šaljem prijateljski pozdrav.
Do čitanja ;)
pa veruj mi oni bi i za 50km u Bužim otišli da se guze
 
Ja sam tebe blokirala još u 1 mesecu, pa ti mene kažeš da ti broj se završava sa 15

Upravo imam 841 brojeva u blocku, madam se ću napuniti 900 dok završavam bosansku turu
Moguce..nego sam vidio novi broj i pokusao da dogovorim sastanak. Ne znam sto sam ikako i blokiran bio al eto probao opet nisam uspio i ok..pozz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh