BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Forumasi da vas brzo obavjestim i nestanem. Dobio sam informaciju da ovaj forum i topic vezano za BiH uveliko cesljaju domace agencije, MUPovi oba entiteta, a narucito Sipa. Bez medija se sve odvija, kao da se ne dize prasina, a palo je do sada kao bruku ljudi, kako klijenata tako i "ponudjacica". Iz prve je ruke info, pa kako god ko hoce neka shvati. Moglo bi se nadrljati dobro. Poz.
 
Evo opet nesto da napisem
Bio sam i danas sa Crystal,malo mi bilo sinoc
Dogavaram se sa njom da dodjem u Brcko a ona mi predlozi da ona dodje u Bijeljinu da izadje malo iz stana i da se malo provoza.
Ja normalno prihvatim.
 
Forumasi da vas brzo obavjestim i nestanem. Dobio sam informaciju da ovaj forum i topic vezano za BiH uveliko cesljaju domace agencije, MUPovi oba entiteta, a narucito Sipa. Bez medija se sve odvija, kao da se ne dize prasina, a palo je do sada kao bruku ljudi, kako klijenata tako i "ponudjacica". Iz prve je ruke info, pa kako god ko hoce neka shvati. Moglo bi se nadrljati dobro. Poz.
Pa ovo je onda jedinstvena prilika da im se svi lijepo ovdje najebemo mile majke, bez da nam mogu bilo šta!
 
Forumasi da vas brzo obavjestim i nestanem. Dobio sam informaciju da ovaj forum i topic vezano za BiH uveliko cesljaju domace agencije, MUPovi oba entiteta, a narucito Sipa. Bez medija se sve odvija, kao da se ne dize prasina, a palo je do sada kao bruku ljudi, kako klijenata tako i "ponudjacica". Iz prve je ruke info, pa kako god ko hoce neka shvati. Moglo bi se nadrljati dobro. Poz.
i koga treba da boli k. za cesljanje, kao da dosad nisu cesljali :) ccc
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh