BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Napravite viber grupu pa se raspravljajte. Ovaj forum sluzi za recenzije i za nas koji smo u ovom "hobiju" da znamo izbjeci prevare i grobove koji vrebaju. Od 1800+ stranica 1500 su prepirke kompleksasa. Ima nekolicina momaka koji daju odlicne recenzije i iskreno treba im medalje dat. Molim vas da ovako sjajan resurs ne upropastite svojim maloumnim raspravljanjima i da se drzite teme.
 
Napravite viber grupu pa se raspravljajte. Ovaj forum sluzi za recenzije i za nas koji smo u ovom "hobiju" da znamo izbjeci prevare i grobove koji vrebaju. Od 1800+ stranica 1500 su prepirke kompleksasa. Ima nekolicina momaka koji daju odlicne recenzije i iskreno treba im medalje dat. Molim vas da ovako sjajan resurs ne upropastite svojim maloumnim raspravljanjima i da se drzite teme.
Slažem se da su isto djeca, samo se podjebaju i spominju jedan drugome članove obitelji, umjesto da nešto konkretno napišu, ali tko smo mi da im sudimo
 
Nije losa crnka sve radi s kondom. A brzo se umori neznam zbog cega al eto moze proci.
A i kod tebe se manipulatorka umorila ahahhahahahhah
Ovo sve pise jedna te ista osoba da ja ne bih imala posla pa da bi samo on dolazio. Ja ne vjerujem na sta su ljudi sve spremni…
Kao da me u biblioteci upoznao pa konta da samo on treba da dolazi. Sve jedan te isti lik. Al je ljudima dosadno Boze dragi.
Najebat ces zbog laganja..ima da se izvines crnki i pusit ces nam svima glupane
Pa pare su njena sfera interesovanja. Isto ko i crnka, gadi joj se na mušteriju, al kad neko mahne novčanicom ispred nosa, može se naguzit. Jest da se crnka umori brzo al' nije gadljiva na pare.
 
Razboljela sam se do daljnjeg ne radim, kada budem radila najavicu. To je vjv od cetvrtak, izvinjavam se danas svima koji su posali.



#crnka🖤
 
Razboljela sam se do daljnjeg ne radim, kada budem radila najavicu. To je vjv od cetvrtak, izvinjavam se danas svima koji su posali.



#crnka🖤
Brzo ozdravljenje Ana kraljicee a ovi sto pisu ne obaziri se previse nemaju drugog posla vjv nisu nikad nigdje ni otisli samo dangube po cjele dane ostavljajući negativne komentare ti si si jedna jedina #crnka🖤
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh