BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakav lažnjak o čemu ti? Jedini razlog zašto se puno pisalo o njoj je što je hardcore jabačica, pa logično čovjek ide vidjet o čem ae radi
Crnka nije hardcore jebacica pa su o njoj napisani romani ovdje. Da si fin, ne bi pisao sto si pisao. Sad i ako imas pare neces jebati Crystal dok ti ona ne oprosti. Nemas sanse ni s novcem, a kamoli dzabe, sto jednostavno nije moguce jer zena radi za novac.
 
Ja mozda nemam..al moj brat te moze kupiti vjeruj..Zbog crnke nas sve odjebe i samo s njom vjeruj..Ja ti evo kazem bgm mozda mi nemamo al brat za nju ne zali do zadnje..kako je meni reko ja nemoram imati za hljeba al ona mora..jbg takav je kakav je bratina je.. Lautaro pravi novi profil brateeee..
Ni ti ni on nemate cvonjka. Da imate, već bi se našli kod mene na kafi...
 
Neko broj od bilo koje djevojke koja radi za 100km bilo sta da radi nebitan izgled, i ako imate broj od mistress posaljite, poslat cu i ja
 
Ja imam baš totalno suprotno iskustvo, javio joj se prvi put, rekao da radim do 16h i da li ima slobodan termin od pola sata iza 17h.
Vratila mi normalno poruku, poslala cijenik, dogovorili termin, sve ispoštovala po dogovoru, ja stvarno nemam riječi protiv nje
Prijatelju kao i sa svakom drugom, neka nekom odlična a drugi joj jebe sve po spisku, tako će i tebi bit naiće će neka kojoj ćeš jebavat mater 😃
 
Napravite viber grupu pa se raspravljajte. Ovaj forum sluzi za recenzije i za nas koji smo u ovom "hobiju" da znamo izbjeci prevare i grobove koji vrebaju. Od 1800+ stranica 1500 su prepirke kompleksasa. Ima nekolicina momaka koji daju odlicne recenzije i iskreno treba im medalje dat. Molim vas da ovako sjajan resurs ne upropastite svojim maloumnim raspravljanjima i da se drzite teme.
 
Napravite viber grupu pa se raspravljajte. Ovaj forum sluzi za recenzije i za nas koji smo u ovom "hobiju" da znamo izbjeci prevare i grobove koji vrebaju. Od 1800+ stranica 1500 su prepirke kompleksasa. Ima nekolicina momaka koji daju odlicne recenzije i iskreno treba im medalje dat. Molim vas da ovako sjajan resurs ne upropastite svojim maloumnim raspravljanjima i da se drzite teme.
Slažem se da su isto djeca, samo se podjebaju i spominju jedan drugome članove obitelji, umjesto da nešto konkretno napišu, ali tko smo mi da im sudimo
 
Nije losa crnka sve radi s kondom. A brzo se umori neznam zbog cega al eto moze proci.
A i kod tebe se manipulatorka umorila ahahhahahahhah
Ovo sve pise jedna te ista osoba da ja ne bih imala posla pa da bi samo on dolazio. Ja ne vjerujem na sta su ljudi sve spremni…
Kao da me u biblioteci upoznao pa konta da samo on treba da dolazi. Sve jedan te isti lik. Al je ljudima dosadno Boze dragi.
Najebat ces zbog laganja..ima da se izvines crnki i pusit ces nam svima glupane
Pa pare su njena sfera interesovanja. Isto ko i crnka, gadi joj se na mušteriju, al kad neko mahne novčanicom ispred nosa, može se naguzit. Jest da se crnka umori brzo al' nije gadljiva na pare.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh