BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako je tako kako si opisao, nije to ni za jednom otići. Još se onaj levat zaljubio u crnku 🤣🤣🤣🤣
Ja sam mislio da bacim pare na crnku ali ako je to tako kako pišeš, a vjerujem da jeste, onda ćemo radije dati nekoj drugoj nego tim manipulatorkama.
Nije sve tako crno 😁, vrijedi zbog fizičkog izgleda otici, opet nismo svi isti nekoga napali i samo zgodno golo zensko tijelo dok nekoga ne moze ni anal bez kondoma 😆, sve je do tvog ličnog ukusa i prohtjeva.
 
Prepicke su obadvije sto se tice izgleda drugarica je meni zgodnija jer volim mršavice imaju prelijepo dupe za dogystyle cista 10 tka, druga strana medalje je sto je sex očajan kao drvene Marije su obadvije, sve je sa kondomom sto je užitak gotovo neosjetljiv, oral im traje minutu maximalno jer se umore kao penzionerke, sve u svemu ok otici jednom drugi put je vec bacanje para i vremena.
Mislio sam otići kod crnke da me razdjeviči, sad kad bude oko 10-og dolazila u Mostar, ali kad sam ovo pročitao ne znam isplati li se, neću osjetiti jezik na kiti i dalje, jer oral radi sa kondomom, plus ja ne znam jebati, a ona se ne trudi, katastrofa blago rečeno
 
Bio juce popodne kod Crystal Richi Bluka.
Sve pohvale za curu.
Tako je lijepa,zgodna,njezna,koza mekana-depilirana sva,guza perfekcija.
Na sisama pirsing,pa su stalno krute bradavice.Izgled 11/10.
Higijena 10/10,nemam rijeci.
Komuniikacija top,kao da se znamo duze vrijeme.
A sto se tice ostalog,tu je ludilo mozga.
Oral savrsenstvo,sex bez premca.
Njega guza je tako savrsena,kao i sve ostalo.
Da skratim pricu,ocjena 10/10.
Kad dodje sledeci put idem opet.
 
Efendija ovako ja sam jednom bio kod crnke..i nisam zaljubljen..a lika znam i mogu ti reci da je bratina samo takva..ne neki lik vec bratina lave shvacas..u ostalom efendija preskoci..😎😎😎😎
Majstore, dobro bi bilo da pročitaš ponekad post sa razumjevanjem. Ja nisam ni referisao tebe kao zaljubljenog nego tog tvog brata levata. U kurvu se lik zaljubio. Pa mati i otac bi mu bili ponosni sigurno, kad bi je on doveo kući za snahu, a od takvih likova ne treba ništa da čudi 😂
 
Nije sve tako crno 😁, vrijedi zbog fizičkog izgleda otici, opet nismo svi isti nekoga napali i samo zgodno golo zensko tijelo dok nekoga ne moze ni anal bez kondoma 😆, sve je do tvog ličnog ukusa i prohtjeva.
Ma druže džaba joj što je zgodna, ako legne ko krava pod tebe i ništa ne radi, te očekuje od tebe da ti sve radiš, pa još ako glumi da se umorila, to je takvo levaćenje mušterija da je to za zatvora. Takve manipulatorke treba u širokom luku izbjegavat jer ne znaju svoj posao, a same su ga birale. Još kad vidiš koliko im ljudi plaćaju, to je strahota. Eto uzmimo poređenje, jedna Crystal naplaćuje isto kao i ta famozna crnka, a cura je i ljepša i zgodnija i profi u ovom poslu i kad staviš 1 vs 1, na jednoj strani dobiješ sve, a na drugoj zgodnu kozu koja levat ne zna ništa drugo osim manipulacije.
 
Ma druže džaba joj što je zgodna, ako legne ko krava pod tebe i ništa ne radi, te očekuje od tebe da ti sve radiš, pa još ako glumi da se umorila, to je takvo levaćenje mušterija da je to za zatvora. Takve manipulatorke treba u širokom luku izbjegavat jer ne znaju svoj posao, a same su ga birale. Još kad vidiš koliko im ljudi plaćaju, to je strahota. Eto uzmimo poređenje, jedna Crystal naplaćuje isto kao i ta famozna crnka, a cura je i ljepša i zgodnija i profi u ovom poslu i kad staviš 1 vs 1, na jednoj strani dobiješ sve, a na drugoj zgodnu kozu koja levat ne zna ništa drugo osim manipulacije.
Crys je u Banja Luci a meni kurac nije 287.01 kilometara dug, kad dodje u seher pricacemo
 
Opet glupave rasprave i pametovanje koje ne vodi ničemu...neki likovi kao da nemaju skim pričat pa dođu ovdje i istresaju se na ljudima, nemojte to ovdje raditi...i onda se čude kako nema žena, ko će trpiti takve frustrirane likove...ovo je forum za razmjenu informacija... a ne svađe...lijep pozdrav svima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh