BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Stvarno si svo ovo vrijeme bila cak i simpaticna sa tim nakurcenim stavom i bahatošcu ali nicim izazvano , bez i jednog povoda prozivati mi pokojnu majku je bas ono jadno da te treba fino nagraditi.2x razmisli hoces li doci u Sarajevo ikad vise.
Činilo mi se da smo imali sukob ranije.
Ako sam pomešala u glavi, onda izvini, mislila sam da si drugi tip.
Ako nisam pomešala, onda naravno neću doći u Sa jer se jako bojim 😘😘
 
Stvarno si svo ovo vrijeme bila cak i simpaticna sa tim nakurcenim stavom i bahatošcu ali nicim izazvano , bez i jednog povoda prozivati mi pokojnu majku je bas ono jadno da te treba fino nagraditi.2x razmisli hoces li doci u Sarajevo ikad vise.
sad ti ko neki jeben! sacekat cemo da dodje u sarajevo pa da vidimo da li si je posjetio retarde
 
Činilo mi se da smo imali sukob ranije.
Ako sam pomešala u glavi, onda izvini, mislila sam da si drugi tip.
Ako nisam pomešala, onda naravno neću doći u Sa jer se jako bojim 😘😘
Jesmo , ponovno zahvaljujuci tebi koja nicim pozvana je mene pocela vrijedzati.Evo kliknes na post koji si citirala i vidis da je pisem o cecenkama a ti mene vrijedzas.

Nemam namjeru dopisivati se sa tobom vise, u ostalom nikad ti se u zivotu nisam obratio niti te uzeo u kontekst , iskljucivo si ti mene replicirala.

Opet ti ponavljam.Dobro promuckaj glavom prije nego se odlucis doci u Sarajevo , ne znas me a ja znam kakva bjednica je sa druge strane ekrana.

Ove pekavce i tvoje sitne kerove sto mi repliciraju nemam namjeru odgovoriti.Vecinom su sve tvoji profili , vecinom sisavci i fegeti poput onog mostarca.

Uzivaj , srest cemo se😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh