BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
I ja bio i kazem ne vrijediš ni 200 a kamo li 300. I ne preporučujem nikom jednom bio vise nikad. Eto i moje mišljenje negativno. Imam pravo na njega.
 
Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
Drug rekao sam sebi da neću više ništa komentarisati ali tebi moram. Prvo ubi više sa ovim tackicama jer ne znaš gdje trebaš staviti tačku a gdje zarez.A ne znaš ni gdje trebaš razdvojiti negacije . Drugo svako ima pravo da daje recenziju neko dobru neko lošu. Ni svaka djevojka nije prema svakom klijentu ista. Što se tiče dotične dame ne vrijedi tih para jer glupost je porediti nju i Crystal,Brunu pa i crnku koju ne poznajem ali sigurno više vrijedi. Bez ikakvog omalovažavanja Snježe jednostavno nije taj nivo.
Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
 
Sve preko 50 eura je previsoko...a posebno u BiH...ali raznorazne okolnosti su dovele do ovoga sto sada imamo...ako ti se ide...idi tamo gde ti...odgovara...odnosno...ispruzi se koliko se mozes pokriti...a ne Sneza...pa skoro su sve po 300 km u bl...cak sto vise Sneza je zadnja digla cenu...
I interesuje me koje to imaš u BL i da ti znaš da su podigle cijenu? De navedi jednu prosvjetli nas ovde. Sve pametne cure su se povukle i imaju 3-4 stalna klijenta da ne bi imale problem sa raznim psihopatama kojih ima za izvoza kad kreneš samo od ovog foruma pa na dalje. Čast izuzecima. Pogledaj svoj način pisanja ne povezanog rasporeda riječi i rečenica i shvatićeš da ni ti sam ne znaš šta pišeš. Šta si navalio Snježa pa Snježa ...U jednom momentu pomislim da si ti u stvari ona jbt...
 
I interesuje me koje to imaš u BL i da ti znaš da su podigle cijenu? De navedi jednu prosvjetli nas ovde. Sve pametne cure su se povukle i imaju 3-4 stalna klijenta da ne bi imale problem sa raznim psihopatama kojih ima za izvoza kad kreneš samo od ovog foruma pa na dalje. Čast izuzecima. Pogledaj svoj način pisanja ne povezanog rasporeda riječi i rečenica i shvatićeš da ni ti sam ne znaš šta pišeš. Šta si navalio Snježa pa Snježa ...U jednom momentu pomislim da si ti u stvari ona jbt...
Čovjek voli točkice
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh