BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mora da si se zaljubio… Ha ha ha … dobra domacica zna i kafu skuhati…. Ha ha ha . Idi zaprosi je slobodna je…
To sam cekao...Vasa tri profila...izgkeda imate neke privatne zamjerke sa Snjezom pa vam sve pozitivno o njoj smeta to je ocito...ali jadno i bijedno...postji mogucnost da ste i zensko ili cinite nekoj dami uslugu..prodali bi veru za veceru...
 
Hej je li iko ima cjenovnik za kurve u motelu rekic u bihacu ? Ja sam dobio broj jedne ukrainke koja tamo radi i njena cjena je 600km sat. Ne mogu potvrditi da je legit.
 
To sam cekao...Vasa tri profila...izgkeda imate neke privatne zamjerke sa Snjezom pa vam sve pozitivno o njoj smeta to je ocito...ali jadno i bijedno...postji mogucnost da ste i zensko ili cinite nekoj dami uslugu..prodali bi veru za veceru...
Poenta je da je previsoka cijena a ne da je Snijeza losa, svaka roba ima svog kupca, ima cura koje su kategorija Ilme i rade za za tu cijenu.
 
Poenta je da je previsoka cijena a ne da je Snijeza losa, svaka roba ima svog kupca, ima cura koje su kategorija Ilme i rade za za tu cijenu.
Sve preko 50 eura je previsoko...a posebno u BiH...ali raznorazne okolnosti su dovele do ovoga sto sada imamo...ako ti se ide...idi tamo gde ti...odgovara...odnosno...ispruzi se koliko se mozes pokriti...a ne Sneza...pa skoro su sve po 300 km u bl...cak sto vise Sneza je zadnja digla cenu...
 
Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
I ja bio i kazem ne vrijediš ni 200 a kamo li 300. I ne preporučujem nikom jednom bio vise nikad. Eto i moje mišljenje negativno. Imam pravo na njega.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh