BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ali..ljudi...pa ovakav komentar vise govori o vama..i..vasim interesima nego o snjezi...nisam ja navalio nego je takva vrsta komentara sa uvredama..i sprdnjom jadna i bijedna..mizerna i ne lici na muske komentare...al dobrotiliki ste koliki ste vi nemozete dalje sve i kada bi imali prilike...
Kakva sprdnja i uvrede?
Takva je realna situacija u BiH.
Domaće "kurve" se ufurale a realno smeće. Neznam šta ti jebeš, proširi si malo vidike.
 
Kakva sprdnja i uvrede?
Takva je realna situacija u BiH.
Domaće "kurve" se ufurale a realno smeće. Neznam šta ti jebeš, proširi si malo vidike.
Druze ja svije vidike sirim po Minhenu i po jeftinijim cenama...i niko ama bas niko nije se pitao sto je ova 100...a ona 50eura...ovaj sport je uzmi ili ostavi...ako imas marku vise...ides gde te oko vuce...jer ljepota je u pogledu
 
Mora da si se zaljubio… Ha ha ha … dobra domacica zna i kafu skuhati…. Ha ha ha . Idi zaprosi je slobodna je…
To sam cekao...Vasa tri profila...izgkeda imate neke privatne zamjerke sa Snjezom pa vam sve pozitivno o njoj smeta to je ocito...ali jadno i bijedno...postji mogucnost da ste i zensko ili cinite nekoj dami uslugu..prodali bi veru za veceru...
 
Hej je li iko ima cjenovnik za kurve u motelu rekic u bihacu ? Ja sam dobio broj jedne ukrainke koja tamo radi i njena cjena je 600km sat. Ne mogu potvrditi da je legit.
 
To sam cekao...Vasa tri profila...izgkeda imate neke privatne zamjerke sa Snjezom pa vam sve pozitivno o njoj smeta to je ocito...ali jadno i bijedno...postji mogucnost da ste i zensko ili cinite nekoj dami uslugu..prodali bi veru za veceru...
Poenta je da je previsoka cijena a ne da je Snijeza losa, svaka roba ima svog kupca, ima cura koje su kategorija Ilme i rade za za tu cijenu.
 
Poenta je da je previsoka cijena a ne da je Snijeza losa, svaka roba ima svog kupca, ima cura koje su kategorija Ilme i rade za za tu cijenu.
Sve preko 50 eura je previsoko...a posebno u BiH...ali raznorazne okolnosti su dovele do ovoga sto sada imamo...ako ti se ide...idi tamo gde ti...odgovara...odnosno...ispruzi se koliko se mozes pokriti...a ne Sneza...pa skoro su sve po 300 km u bl...cak sto vise Sneza je zadnja digla cenu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh