BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Susret sa Crystal danas protekao uveliko iznad očekivanja. Jednostavan dogovor, u nekoliko poruka. Idealna lokacija, puno parkinga u blizini, apartman čist, uredan. Da ne ocjenjujem pojedinačno: lice, tijelo, akcija, higijena, razgovor,... sve čista desetka. ❤️👍
kada citam ove epove o Crystal, ispada da mi je jeftinije potegnut iz slavonije do nje u tuzlu kad bude nego do osijeka na brazilke, ostane mi za cevape i par feninga viska
 
Broj od Crys i da li bi dosla u Ze, bit ce posla 🤣
Da li vi iole imate ideju da je Crystal bukvalno na svom EGE-u napisala da ne pitate da li ce dolaziti negdje. Takodje da napomenem i za onog lika sto je htio da je seta na cevape i setnju da je ne zovu na takve stvari. Sve to pise na njezinom EGE profilu. Isto sve je i ovdje na forumu pisala i vi opet uprli. Da ne pisem koliko su ljudi nesposobni naci njezin broj na netu.

Nije ni cudo sto je IQ u BiH ispod prosjeka.
 
Da li vi iole imate ideju da je Crystal bukvalno na svom EGE-u napisala da ne pitate da li ce dolaziti negdje. Takodje da napomenem i za onog lika sto je htio da je seta na cevape i setnju da je ne zovu na takve stvari. Sve to pise na njezinom EGE profilu. Isto sve je i ovdje na forumu pisala i vi opet uprli. Da ne pisem koliko su ljudi nesposobni naci njezin broj na netu.

Nije ni cudo sto je IQ u BiH ispod prosjeka.
Meni je zena draga, ali stalno je na forumu, sta sad ima veze jedno pitanje vise ili manje?
 
Da li vi iole imate ideju da je Crystal bukvalno na svom EGE-u napisala da ne pitate da li ce dolaziti negdje. Takodje da napomenem i za onog lika sto je htio da je seta na cevape i setnju da je ne zovu na takve stvari. Sve to pise na njezinom EGE profilu. Isto sve je i ovdje na forumu pisala i vi opet uprli. Da ne pisem koliko su ljudi nesposobni naci njezin broj na netu.

Nije ni cudo sto je IQ u BiH ispod prosjeka.

Ide ona i na cevape i u setnju, razgovara o poeziji , prozi al sa upaljenim taximetrom pa izvoli romanticaru.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh