Mostarac kaze Crys da je ljuta sto si i Maju zvao u Mostar da je vodiš u crkvu i da te vodi na kafu...tako da je sad slobodna djevojkaNe diraj mi curu![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Mostarac kaze Crys da je ljuta sto si i Maju zvao u Mostar da je vodiš u crkvu i da te vodi na kafu...tako da je sad slobodna djevojkaNe diraj mi curu![]()
Greška, sorryŠta mene to pitaš
Ma jok, idući put pred oltar, Ana crnka će biti kuma, a Tuzlak kumMostarac kaze Crys da je ljuta sto si i Maju zvao u Mostar da je vodiš u crkvu i da te vodi na kafu...tako da je sad slobodna djevojka
Nazoves je?Kako dogovoriti termin sa Crystal za Tuzlu ovih dana?
Da. Pročita i ne odgovori ništaDa li je neko pokušao kontaktirati ovu sa sex oglasa Tuzla 060 33 50 594
Zar nisam ja kum... Nisam ja iz tuzleMa jok, idući put pred oltar, Ana crnka će biti kuma, a Tuzlak kum
Ma kakav tiZar nisam ja kum... Nisam ja iz tuzle
Evo sad Maja ljuta...sad se baš dopisuju njih dve. Jbg hoćeš ti jednom guzicom na dve kafe...trebao si to diskretnijeMa jok, idući put pred oltar, Ana crnka će biti kuma, a Tuzlak kum
Ja sam ciganka imačeDALI IMA NEKA ROMKINJA ZA SEX U MOM STANU STUP SVE SE MOŽEMO DOGOVORITI
U PP
Samo se ti sprdaj, majstor vrti dvije ribe, a ne plaća ništa. Šta bi tek radio da ga ne bole leđa?Evo sad Maja ljuta...sad se baš dopisuju njih dve. Jbg hoćeš ti jednom guzicom na dve kafe...trebao si to diskretnije![]()
kada citam ove epove o Crystal, ispada da mi je jeftinije potegnut iz slavonije do nje u tuzlu kad bude nego do osijeka na brazilke, ostane mi za cevape i par feninga viskaSusret sa Crystal danas protekao uveliko iznad očekivanja. Jednostavan dogovor, u nekoliko poruka. Idealna lokacija, puno parkinga u blizini, apartman čist, uredan. Da ne ocjenjujem pojedinačno: lice, tijelo, akcija, higijena, razgovor,... sve čista desetka.![]()
Ma popisaj ga nije ovo tražim nudim brak, ko prvi kuravi kurava njegova, prema tome samo udru pusti levate.Nisam. Znao da je vasa
Moze broj u ppJa sam ciganka imače
Pa ti da si prošetao ulicom toliko koliko si puta napisao da tražiš ciganku dosad bi čergu vodio sa sobom.DALI IMA NEKA ROMKINJA ZA SEX U MOM STANU STUP SVE SE MOŽEMO DOGOVORITI
U PP DISKRETAN UREDAN
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|