BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne pozurujem nego si ti prosto napadan bio.. ako nesto ne ide ne ide nema potrebe da ti produzavam vrijeme.. ali eto to je tebi nije okej bilo..
prostor je sasvim okej neces doci tu da zivis nego da jebes i ides. Cistim redovno al dobro kako cije misljenje postujem ..
Recenzija koju je covjek napisao je skroz realna i tacna, ne trudis se, pozurujes i prostor je daleko od cistog i urednog.
Imas lijepo lice i kao sto rece covjek dobru guzu i to je to.
Za moj ukus druzenje sa tobom ne vrijedi ovih para.
 
Realno!
Msm da se moraju malo i energije poklopiti i izgledi..i za moja ogranicenja se zna,logicno je da se ne ljubim otkud ja znam kome na sta lice usta i zubi i ne pusim bez kondoma jer sam gadjiva a svima su nam razliciti mirisi i tijela i alata 😂 tako da kondom je tito!
Ali eto svako svoje misljenje i ogranicenja. 🤪
Pa ti prvo primiriši...ako danfa šalji ga u ćenifu da ga osapunja . Daj mu malo da pošprica omiljeni parfem tvoj i em čist em miriši i flautaj😄....a što se zuba i usta tiče krezave ne primaju a ovi što imaju zube a opet danfa uzmi onu vodicu da popiju i izmućaju. Za više korisnih savjeta tu sam😄
 
Ona na Kosevu je bolja od crnke, jeste da je malo punija i starija ali duplo manje naplati a isto radi s kondomom oral

Ne znam ko je spreman za crnku da placa 300km za sat to ali haj
 
Pa ti prvo primiriši...ako danfa šalji ga u ćenifu da ga osapunja . Daj mu malo da pošprica omiljeni parfem tvoj i em čist em miriši i flautaj😄....a što se zuba i usta tiče krezave ne primaju a ovi što imaju zube a opet danfa uzmi onu vodicu da popiju i izmućaju. Za više korisnih savjeta tu sam😄
Nebi ni ja primio krezave a ni one prljavih zuba, što smrde na znoj i slično
 
Nebi ni ja primio krezave a ni one prljavih zuba, što smrde na znoj i slično
Pa nije luda ni jedna normalna. To mi nikad neće biti jasno. Ideš da platiš da jebeš s nisi se podaćero.😂 Ali kao što neko napisa nedavno kad to ide jebati ciganke sa ulice,te neke debele,transvestite...pa ja ne znam koja ce ga normalna i primiti realno. Ne daj crnka pičke svakome makar kurca nikad ne vidjela😄
 
Pa nije luda ni jedna normalna. To mi nikad neće biti jasno. Ideš da platiš da jebeš s nisi se podaćero.😂 Ali kao što neko napisa nedavno kad to ide jebati ciganke sa ulice,te neke debele,transvestite...pa ja ne znam koja ce ga normalna i primiti realno. Ne daj crnka pičke svakome makar kurca nikad ne vidjela😄
Tako je..
 
Pa nije luda ni jedna normalna. To mi nikad neće biti jasno. Ideš da platiš da jebeš s nisi se podaćero.😂 Ali kao što neko napisa nedavno kad to ide jebati ciganke sa ulice,te neke debele,transvestite...pa ja ne znam koja ce ga normalna i primiti realno. Ne daj crnka pičke svakome makar kurca nikad ne vidjela😄

Vala baš, gledam ovo neka ramjena brojeva tamo vamo, pošaljem broj od jedne top cura, kaže skupa, pošalje mi broj i profil na FB kad ciganka iz neke pripizdine kaze 50,00 KM sat, kad sam vidio ne bi ni da me plaća. Ili kad traže one stoperke ja kad ih vidim da se kuhaju na +30 kraj ceste, njoj se pička upihtijala od vrucine a nema gdje ni da se opere i hajde ti stisni pa joj ga stavi.
Što bi u vicu doktor rekao pacijentu kad mu je kurac pocrnio nema potrebe da ga amputiraju otpast će sam. 😂
 
Vala baš, gledam ovo neka ramjena brojeva tamo vamo, pošaljem broj od jedne top cura, kaže skupa, pošalje mi broj i profil na FB kad ciganka iz neke pripizdine kaze 50,00 KM sat, kad sam vidio ne bi ni da me plaća. Ili kad traže one stoperke ja kad ih vidim da se kuhaju na +30 kraj ceste, njoj se pička upihtijala od vrucine a nema gdje ni da se opere i hajde ti stisni pa joj ga stavi.
Što bi u vicu doktor rekao pacijentu kad mu je kurac pocrnio nema potrebe da ga amputiraju otpast će sam. 😂
A ja kad te pitam za broj nemaš cccccc ićeš ti meni na crnu listu😂
 
Nova u Mostaru, broj pp
Polish-20240120-101717657.jpg
 
Ako neko ima kakav kontakt za razmjenit Travnik, Vitez, Kiseljak, Kakanj, Zenica il Visoko, ja mu posaljem kontakt za Bugojno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh