BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jeste vi tupavi da ne možete sami prepoznat da ko traži X-Bon da je fake i tu nema priče više nikakve, sad su se počeli majmuni služiti glasovnim porukama gdje priča ženski glas i što je najjače ja vjerujem da ima debila koji na to padaju, de malo mućnite glavom, ja kad vidim u BiH da neko stavi cijenu 50€ i u opisu napiše radim sve što poželiš, a na slikama top pička, ne trebaš se ni javljat toj osobi znaš šta je u pitanju😄😄
 
Jeste vi tupavi da ne možete sami prepoznat da ko traži X-Bon da je fake i tu nema priče više nikakve, sad su se počeli majmuni služiti glasovnim porukama gdje priča ženski glas i što je najjače ja vjerujem da ima debila koji na to padaju, de malo mućnite glavom, ja kad vidim u BiH da neko stavi cijenu 50€ i u opisu napiše radim sve što poželiš, a na slikama top pička, ne trebaš se ni javljat toj osobi znaš šta je u pitanju😄😄
uvijel ima marve koja nije cula za to :)
 
Naivan si ko francuska sobarica.
Izvini druze svi smo pogriješili evo nećemo više...evo ja prvi koji sam vidio pasoš. Izvini to mene oči prevarile. Oprosti još jednom...ali de mislim ako ti nije teško da nam odgovorio kako si ti riješio to i ono 2+2 ...msm sve nas sigurno interesuje da nas prosvjetliš
 
Pozdrav raja, ako imate neku djevojku iz Sarajeva poslovno sam u Ajdinovicima od sutra do nedelje..al da je za druzenje 24h,ako bude ok moze i48h, volio bi da je Sarajka..slobodno posaljite poruku privatnu...otvoren sam za razgovoro oko novaca . Hvala ekipa lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh