BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Samo da kazem, Banjaluka je strahota. Drugi najveci grad u BiH i nema nista za naci.

Ne znam ima li nova godina i docek iste kakvog uticaja, ali ovo je blago receno smijesno postalo.
Nema nikakve veze. Sarajevo je poslije Covid-a katastrofa. Idioti koji nisu svjesni da novac ima vrijednost placaju nenormalne cijene nekolicini koje se oglasavaju a ostalo je sve zatvoreni krug za ljude koje stalno gledate na TV. Tako to funkcionise u ucmaloj i raspaloj "metropoli".
 
Buraz ovo sve govori kakav si ti zapravo covjek nista više odron zadnji šljam što može postojati . Buraz Crystal je Ruskinja Dama kakvu ti neces nikad vidjet u životu , napadaš je bezveze ovdje tipičan primjer našeg Mentalnog sklopa .
Ti znas eto ko sam ja i šta sam stavio svoju profilnu na forumu za kurvarluk ocigledno i dosao ovdje da nadjes sebi sta da jebes jer si nesposobni mlakonja, inace da nisi imao bi zenu ili pokupio nesto vani, ne bi se fucao ko lutalica kakva mrtva po ovim sajtovima, ja imam takav stav i to je moje a ti dzabe glumis glumca i prosipas tu misljenje svoje isfrustrirano jer ne znas sta bi prije, jebo svoju mater ili pokusao naci neku kurvu da zadovolji tvoje mizerne potrebice i boosta ti malo ego da mozes dalje ljudima odgovarati na poruke.
 
Buraz ovo sve govori kakav si ti zapravo covjek nista više odron zadnji šljam što može postojati . Buraz Crystal je Ruskinja Dama kakvu ti neces nikad vidjet u životu , napadaš je bezveze ovdje tipičan primjer našeg Mentalnog sklopa .
Buraz, Crystal je ruska kurva kao što si ti balkanski bizon i ne znas dalje od toga jer si mentalno ogranicen.
 
Buraz ovo sve govori kakav si ti zapravo covjek nista više odron zadnji šljam što može postojati . Buraz Crystal je Ruskinja Dama kakvu ti neces nikad vidjet u životu , napadaš je bezveze ovdje tipičan primjer našeg Mentalnog sklopa .
A kad je vec necu ja vidjeti u zivotu, sto mi je drago, odi pa je ti pogledaj, izlijeci se malo, vidim da ti treba. A ja ne napadam bezveze sigurno nikoga samo si ti glup i ne vidis dalje od nosa. Mater ti jebem ja u picku sad licno eto kad napadam nju da napadnem i tebe.
 
Samo da kazem, Banjaluka je strahota. Drugi najveci grad u BiH i nema nista za naci.

Ne znam ima li nova godina i docek iste kakvog uticaja, ali ovo je blago receno smijesno postalo.
A što je najgore ovo je još i dobro. Sjećam se ne tako davnog vremena kad nije bilo ni to malo Brazilki, jedan period si bukvalno imao samo matoru Gogu da se javno oglašavala. Pa ako se pojavi neka iole da valja pored nje, to je bio džek-pot.
 
Sad se izbor sveo na uzmi ili ostavi (rugobu) 🫤 Ove faveluše sve bezobraznije i skuplje, a Ukrajinke misle da su u Dubaiju i da smo mi Arapi koji se lože na blijede plavuše.
 
Ozbiljma sam mušterija u Banjaluci na odmoru iz njemacke ako neko može privatan broj neke mladje da posalje (18-35 god) neka mi posalje platio bih i za informaciju samo u ovom momentu jer ove brazilke su go kurac iskreno a naše ništa dobro ne mogu da nadjem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh