BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Na lj.oglasniku

Nataša traži nekog za druženje​

Korisnik:Natasapatili
ID oglasa:207496
Oglas predan:25.11.2023
Broj prikazivanja:268
Regija:Bosna i Hercegovina - Republika Srpska
Imam:22 godina
OPIS
Banja Luka-Bijeljina 066/039-059
prevara , uplata unaprijed
 
🗣sta ti pricas isfeminizirani, kakva kultura? A to za muski rod: isponizavani smo do jaja od tih kulturni domaci kurvi tako da im treba jebati mater. Kako one sa nama tako i mi sa njima uvijek je bilo! Ovaj forum ti je jebena stocna pijaca.
Ko si ti usrano deriste...cime se ti smatras..da mozes da vredjas cure...mozes da komentaruses samo uslugu...koja ti je pruzena...a licnost ne...posto si samo platio uslugu...i to bi trebao biti komentar foruma svaki drugi komentar moze postati predmet spora...zato pamet ...u glavu...mize ti naskoditi...slabo te je majka vaspitala...zato postoje vaspitne ustanove...
 
Ko si ti usrano deriste...cime se ti smatras..da mozes da vredjas cure...mozes da komentaruses samo uslugu...koja ti je pruzena...a licnost ne...posto si samo platio uslugu...i to bi trebao biti komentar foruma svaki drugi komentar moze postati predmet spora...zato pamet ...u glavu...mize ti naskoditi...slabo te je majka vaspitala...zato postoje vaspitne ustanove...
Udarna vijest,domaće cure imaju sindikat i sindikalne povjerenike
 
Lazni komentari, moje ime je Lenka u životu na sebi nisam imala tetovazu/tetovaze i pirsing. Nemam ni sad, nikad necu ni imatì.
Ta osoba sto je napisala komenar za sve devojke (ukljucujuci ovaj lažnjak o meni) nikad nije bila kod mene.
Shodno tome, mozete slobodno objaviti ovo sto Vam pisem jer nije u redu i ljudski pljuvati po nekome koga niti je cuo a jos manje licno video/upoznao.
Evo ja javno pozivam tu spodobu da se slika(moze i video snimak) skupa pored mene rame uz rame(bez odece, dobjeg rublja carapa obuce otkrivenog lica pa da prstom obelezi svaku tetovazu na mom telu za koju je dao lazni kometar. Pa cu u posle njegovog pokazivanja izmisljenih tetovaza o kojima pise na forumu, licno ja njemu objasniti realnost i sta znaci pisanje laznih komentara sto cu tako javno objaviti da svima bude dostupno.
Hvala, Lnka
Draga,pusti komentare,živi svoj zivot
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh