BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakva hapsenja mogu ove bosanske sirotanke a te brazilke cisto sumnjam da ce neko doc iz Brazila halo znas li ti gdje je to i koliko ona zemalja mora proc do jebene Bosne
najbolje da dolaze iskljucivo i samo u bosnu, mos malo mozak da upotrijebis kad su te strankinje u pitanju.. i njihovi dolasci u bosnu bez obzira iz koje su drzave.. ccc
 
najbolje da dolaze iskljucivo i samo u bosnu, mos malo mozak da upotrijebis kad su te strankinje u pitanju.. i njihovi dolasci u bosnu bez obzira iz koje su drzave.. ccc
Sta cokces tu ocito si nepismen ajd ove Ukrajinke lik napravi par stranica sa ege i uzima vam x bonove to vam je i ovde napisao i pise sam rezencije kako mu je bilo ha ha
 
Ima ih koliko hoces , i u izlasku i rade znam kad mi ostali klijenti pricaju, pa pratim situaciju za hapsenja nekidan bilo hahaha 😂
A sta je to tebi smijesno vidis kakvih ti klijenata debila imas jos su ti prijetili policijom kad vise neces sa njima licno ovde na forumu te gdje zivis da imas djete kakvi su ti planovi 50 posto njih zna sve o tebi zato se i ti pazi
 
najbolje da dolaze iskljucivo i samo u bosnu, mos malo mozak da upotrijebis kad su te strankinje u pitanju.. i njihovi dolasci u bosnu bez obzira iz koje su drzave.. ccc
Pored toliko bogatih evropskih i zapadnih zemalja i USA da one prevale toliki put koliko on god bio legalan nelegan blizu ili daleko u jednu ogoljenu i ofucanu zemlju koja jedva prezivljava i da se prodaju po 200€ nasa zemlja ko i sve druge zemlje ima uvida na ulasku i izlasku iz zemlje ili kontrolu i svaki stranac ima pravo da boravi 3 mjeseca pored toga svega sto dolaze iz trecih zemalja svijeta moras imat prijavljen boravak u zemlji ako ce te mi pricat na ulasku na crno vratite se unazad na pricu pa razmislite zasto ih na crno ne odvedu u zapadno evropske bogate zemlje nego vi nasjedate na ciganke iz istocne srbije karavlasi jer i one ionako ne pricaju nas jezik a vi ih ne razumijete vec vecina bugara i rumuna a cojk vam se zahvalio za godisnji odmor sto ste mu uplacivali x bon za Brazilke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh