BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kako je ljepota ,,,u pogledu...tako i uzivanje u sexu odlucuje najveci polni organ...mozak...a neku na brzake...ima uzivanje...a nekom i 2 sata malo...to dodje sa godinama...moj druze...sto ljufi...sto cudi...nebi ni valjalo da smo svi isti..jer...razlicitost...veze ljude...
Snjezo lutko javi se u pp da vidimo sta je izvedivo 🤣
 
Kako je ljepota ,,,u pogledu...tako i uzivanje u sexu odlucuje najveci polni organ...mozak...a neku na brzake...ima uzivanje...a nekom i 2 sata malo...to dodje sa godinama...moj druze...sto ljufi...sto cudi...nebi ni valjalo da smo svi isti..jer...razlicitost...veze ljude...
Pa mozak naravno ,a sta drugo? 2 h cu provoditi sa curom a ne sa nekom tamo koja je za relax...ubice te emotivnost...kakvo vezivanje? Ne lupetaj bolan.
 
Ti imas najvise tri pisanja...kod,,,kraljica ,,,a i relativno mali broj godina...pa sve gledas iz nekog svog ugla...
 
Pa eto nisi u pravu,ali neću da ulazim u raspravu jer ovde su te svi provalili. Tako da imam pametnija posla.Najbolje da gledam iz tvog ugla a ne iz svog. Da mi ti govoriš iz kojeg ugla da gledam. Lp
 
pozz, mišljenja/iskustva o curama sa oglasima na city i eurogirl? (Sarajevo) kako znati koje su fake koje ne itd, prvi mi je put, edukujte me pls XD i cijene mi nisu jasne nikako nekima pise EUR a zapravo je u KM a nekima fakat EUR kako to funkcionise, je li skupo generalno 4h i koliko otpr bude cijena za to vrijeme? Hvala unaprijed! Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh