BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Snježa ništa posebno nije ,za uloženo se mnogo bolje može dobiti ...pa bolje je Bruni 100e dati barem jebeš kvalitet. Tako da nemojte stati da je Snježa -Snježo kvalitet...koliko profila imaš jbt
 
Nemoj bogati ti govorit ko sta po forumu od juce si clan i odma donosiš zakljucke.Ima ih ovde koji su dobili prave brojeve od mene.Pa stoga mozes mi se napusit kurca.
Gospodine...ako sete se nasli prozvanim...ne treba da vredjate...nikoga...to govoru samo o vasem dometu...intekektualnih sposobnosti...a sto se tice mojih objava...za Snjezu...nemislis valjda da tu preporucujem nekog po Sarajevu.kada tamo budem jednom godisnhe ili po Minhenu kada vi niste tamo..preporucujem domace cure..brazilke mi ovde dosadile u pecalbi...preporucio bih i Maju...al cura vise nije u BL...a ako sebe smatras Maco mudkarcom...sta trazis na fodumu...jado...jadni...imas komplekse...idi covece lijeci se dok ne bude kasno...i ne kaci se vise za moj komentar...
 
Snježa ništa posebno nije ,za uloženo se mnogo bolje može dobiti ...pa bolje je Bruni 100e dati barem jebeš kvalitet. Tako da nemojte stati da je Snježa -Snježo kvalitet...koliko profila imaš jbt
Svako ima pravo da bira...vas izbor je Bruna..das 100e...20..min...30...maksimalno....i osrane ti prica...bio sam sa brazilkom...a kod Snjeze...das 100e..osrane ti...serijal...uzitaka.....i osrane se ponekad i 2 sata...i vise...al mentaliten naseg coveka je rakav....kakav je...vidis...ja nisam za takvo razmisljanje...ja se odlucujem za uzivanje...
 
Pa pazi prijatelju neko se zadovoljava mrvicama a neko voli čokoladu. Bolje je sa Brunom za 100e 45min (lično bio) nego sa nekom i 2h. Koji ću klinac 2h sa njom,da heklamo jel ili karte da igramo? Slabo ti znaš sta je uzivanje kad uporedjujes njih dve.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh