BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sto mislis sve sprdnja



Ima sve na forumu. Ima i one sto hrana djete ovom poslo.
sprdnja nego sta je.. lici li tebi ovo na nesto ozbiljno.. gdje mos sa lakocom nac picku kakvu god pozelis.. ove sto se vrte ovdje su ionako vec poznate po svim mogucim oglasima.. drugo nista nemass sem sprdanja, objavi se neka nova picka (nepostojeca) samo da se vidi koliko ce ih trazit broj, objavis recenziju o nekoj narkomanki koja je uz to jos i prljava i neuredna i cekas da vidis koliko ce ih trazit broj.. :)
 
dosao da vidim kakvih pacenika ima a da je 99% sprdnja ne bi 800 strana bilo daj broj

i da dosao sam pametovati kad vidim koliko bolida vozi na ovom forumu i onda se pitate sto djevojke a ni muskarci ne daju brojeve sto ih nema i sto idu vani

vrijednije je vani zaraditi 50 eura nego ovdje 150 maraka kad imas neandretalca za musteriju
kakve su djevojke sta rade kako rade i ostalo je potpuno druga prica a o njoj bi mogli pricati kad se iskorijeni kretenizam medju musterijama
ipak si ti dokon a i poglup.. sprdnja nego sta je.. napravis si 3-4 profila... objavi da si jebo neku narkomanku koja je uz sve i prljava i mozda bolesna.. pa sacekas sat vremena da vidis koliko ce ih se javit d atrazi broj od iste.. pa onda i dalje mozes d atvrdis da nije sprdanje.. stvar je samo u tome sto nas se mali broj sprda a ostali se hvataju kao i ti... ziv bio..
 
ipak si ti dokon a i poglup.. sprdnja nego sta je.. napravis si 3-4 profila... objavi da si jebo neku narkomanku koja je uz sve i prljava i mozda bolesna.. pa sacekas sat vremena da vidis koliko ce ih se javit d atrazi broj od iste.. pa onda i dalje mozes d atvrdis da nije sprdanje.. stvar je samo u tome sto nas se mali broj sprda a ostali se hvataju kao i ti... ziv bio..
mojne se izvlaciti sada
da ti narkomanka ponudi picku ti bi isao na kraj grada za njom
pusti suplju
nije ni cudo sto su normalni ljudi kojih je vidim bilo fino napustili i rekli sta cu ja medju ovim kretenima i djecurlijom
sumnjam da je i ko od vas koji se kao zezate bio i sa jednom kurvom jer ste kokuzi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh