BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ja sam rekla za svoje usluge ja naplacujem toliko i tjt nema svadje a ja sad da radim na sex i koliko nekom dugo treba da zavrsi gdje bi bila nigdje postujem sve svako ima svoje
Ja ti kazem cijena je stvar tvoja, vaša, ja da li cu dat to je moje, naše, i tu se sva diskusija zavrsava, ono sto je upitno jeste usluga i sve sto ide oko toga.
Mozes sto svatiti kako hoces, i ti i bilo ko drugi, ali bitnije je to nego hoces li ti reci 100, 150, 200 ili 300km.
Ako cu ja jebat a ti gledati na sat, ili ako cu ja platit pusenje a ti ga 90% drkat, ako ces ti nekome uzeti 300km a pozurivati nekoga a pri tome fizicki nisi dorasla toj cijeni onda je to naopako i to nije dobro, o tome je pricam.
JA NISAM REKAO DA SI TI TAKVA, govorim uopsteno, jer to mozes sa matorcem sa punim gacama para sa vijagrom samnom ne, a i onaj ko ti kaze da moze jebat 3h laze te.
Tako da sve je receno, da ne "sjebemo" temu skroz volio bi da se vratimo temi i cemunona vec sluzi ovdje. Ćao
 
Sve si ti upravu ko ima neka radi sa svojim novcem sta hoce, prvo no doktor nema satnicu 100 km kako ti rece a ne neki keramicar. Ja sam ozenjen pa mogu sebi pruziti ovo cisto radi promjene jednom u 3 mjeseca ali sa mladom djevojkom. Nemam vremena za svalerisanje a i ljubavnica bi me isto kostala plus ljubavnica zeli paznju emocije .....jedino ne razumijem da danas momak od 20-25 god slobodan bez obaveza placa po 200€ za sex nisam neki laf ni svalercina ali picka se moze naci pogotovo danas one vole kitu vise nego mi picku, ove djevojke sto uzimaju novac ok sve su to uglavnom normalne djevojke nista losije od onih sto rade u trgovini za 7-8 stoja samo sto ove malo stisnu zube uzmu to za par sati.
Pusti ti care doktore i njihove plate, teži ti je ovo posao nego posao doktora, puno-puno teži
 
Društvo ima li ko šta u Trebinju? Moze i crnka ako je u Trebinju sa drugaricom😄...bez cjenkanja...na stranu šala ako ko zna šta za Trebinje neka piše u pp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh