BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

druze ako ti vec jebess, a nisi dokonjak kao svi mi ovdje.. sta si dos'o?! pametovat? mrss bolan u picku matere svoje ako ti je forum bezvezan i nema ono sto trazis gubi se retarde.. ako nisi skonto da je sve ovo 99% sprdanje tada izvini... a ako nije dovoljno sto si jednom sve procitao da skontas.. procitaj gradivo jos koji puta..
dosao da vidim kakvih pacenika ima a da je 99% sprdnja ne bi 800 strana bilo daj broj

i da dosao sam pametovati kad vidim koliko bolida vozi na ovom forumu i onda se pitate sto djevojke a ni muskarci ne daju brojeve sto ih nema i sto idu vani

vrijednije je vani zaraditi 50 eura nego ovdje 150 maraka kad imas neandretalca za musteriju
kakve su djevojke sta rade kako rade i ostalo je potpuno druga prica a o njoj bi mogli pricati kad se iskorijeni kretenizam medju musterijama
 
dosao da vidim kakvih pacenika ima a da je 99% sprdnja ne bi 800 strana bilo daj broj

i da dosao sam pametovati kad vidim koliko bolida vozi na ovom forumu i onda se pitate sto djevojke a ni muskarci ne daju brojeve sto ih nema i sto idu vani

vrijednije je vani zaraditi 50 eura nego ovdje 150 maraka kad imas neandretalca za musteriju
kakve su djevojke sta rade kako rade i ostalo je potpuno druga prica a o njoj bi mogli pricati kad se iskorijeni kretenizam medju musterijama
i da dovoljno govori o tebi sto odmah pominjes majku papacino
da znaju kakav si tebi ni ciganke ne bi dale da placas ko zna koliko
 
Tanja Sanja isti broj ???? Koliko a duplih oglasa. Ona Elma ih ima bar 5. Pa Emina 3...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230828-104610_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230828-104610_Samsung Internet.jpg
    437,1 KB · Pregleda: 200
Užazno iskustvo! Ne preporučujem.
Smrad i nečistoća su me natjerali da izadjem glavom bez obzira. Razbacane stvari po stanu, što je najgore, ima i muških tena, pa se osvrćeš svako malo hoće li ti neko iskočiti.
Iskreno 0 i savjetujem da ovaj oglas zaobiđete.
 
Jel bio neko kod “Analjilj Šatara” na facebooku na masaži. Dosta zajedničkih prijatelja sa Masaže Čelinac. Ako jeste pišite utiske…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh