BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Cura iz Čelinca sto je radila masaze vec dugo je u inostranstvu, pitanje je hoce li se uopste vracati. Zna li neko jos neku da radi masaze u BL i okolini?
 
Cura iz Čelinca sto je radila masaze vec dugo je u inostranstvu, pitanje je hoce li se uopste vracati. Zna li neko jos neku da radi masaze u BL i okolini?
Vraćaće se pa opet ići tamo, jer radi na crno. Marina tek na jesen dolazi u BL, do tada sami morate dogovarati ako negdje želite da idete na masažu u BL...
 
Obrisao sam, pisi joj na onaj prvi sto su postavili. Ona ce te preusmjeriti na drugi broj🤣 tako radi jbg
Hvala drug,nije problem.Vidim i ja da je komplikovana ova umjetnost.Koji god broj kontaktiram,od ovdje postavljenih,niko ne odgovara,wtf.
Nece niko da radi,a posla na sve strane.
Izvini,ako te zamaram,ali mozes li mi poslati broj da pokusam,jer ne mogu da nadjem ko je ko?
Na odmoru sam,a i poslovno,pa bih volio ds dobijem info za nesto konkretno u Sarajevu,moze Jelah,Tesanj,Srednja Bosna,BL...Hvala ti na vremenu u svakom slucaju.
Mozes mi poslati sto znas u pp,a i ova ostala raja.A ja ako saznam nesto konkretno razmijenicu,sto da ne?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh