BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Slušaj, seronjo! Ne svidja mi se da mi kažeš ovako anonimno da sam bolesna uma! Reci si to mamici svojoj! Odgojila te je da širiš spolne boleščine očigledno! Idi se najprije zaliječi, provjeri 3 mjeseca poslije, ali i uzmi koju vakcinu usput protiv korone, pa nam javi na forumu kako je bilo na liječenju! Vjerujem da svakoga će jako zanimati kakvi su rezultati jako uzbudljivog potencijalnog liječenja. Meni je svejedno da li bi javno rekao stav ili tajno, jer ja imam stav! Dakle, normalno da bi branio stav za koji vjerujem da je ispravan u bilo kojim okolnostima i protiv bilo kojeg majmuna koji se snebiva mojim stavom!
Druze, ti sa svakim narednim postom me uvjeravas da nesto ne stima sa tobom. Ali to je samo moje misljenje, moguce da grijesim. Zavrsio bih sa tim. Necemo se vrijedjati. Ti nastavi kako mislis da ne najbolje, lose namjere nisam imao. Sretno bilo.
 
Da. Ne traži x bon. Živi u Doboju. Dolazi u Tuzlu. Mislim da je drugarica one S. Zunic

Da. Ne traži x bon. Živi u Doboju. Dolazi u Tuzlu. Mislim da je drugarica one S. Zunic

U pravu si netraži xbon nego dopunu na telefon pa onda dogovor po uplati.
Radi u sledećim gradovima : Sarajevo Banjaluka Tuzla Mostar Zenica ! Ostali gradovi po dogovoru.
Ko hoće nek provjeri , meni je tako napisala.
Evo mejl Bokica Iskrena <sankboki@gmail.com
 

U pravu si netraži xbon nego dopunu na telefon pa onda dogovor po uplati.
Radi u sledećim gradovima : Sarajevo Banjaluka Tuzla Mostar Zenica ! Ostali gradovi po dogovoru.
Ko hoće nek provjeri , meni je tako napisala.
Evo mejl Bokica Iskrena <sankboki@gmail.com
Ja joj danas uzeo dopunu mtel od 10KM i dogovorili se za veceras da dodje kod mene,i kasnije vise nista nije javila.Ja je pokusao nazvati ali ne javlja se...
 

U pravu si netraži xbon nego dopunu na telefon pa onda dogovor po uplati.
Radi u sledećim gradovima : Sarajevo Banjaluka Tuzla Mostar Zenica ! Ostali gradovi po dogovoru.
Ko hoće nek provjeri , meni je tako napisala.
Evo mejl Bokica Iskrena <sankboki@gmail.com
de bolan pusti to.. to ti je isto kao i xbon, a navede sve te gradove da moze odsvakle da zica dopune koje isto tako naplate kao i xbon.. nije to niko jebo niti ce..
 
Ja joj danas uzeo dopunu mtel od 10KM i dogovorili se za veceras da dodje kod mene,i kasnije vise nista nije javila.Ja je pokusao nazvati ali ne javlja se...
Postoji nepisano pravilo da svaka ponuda te vrste je u kategoriji prevare. Dakle, čim uplatiš i pošalješ iznos drugoj strani, već si u zaledju, u ofsajdu. Jednostavno, ima masa nekih likova, jednako tako i ženskih likova, koje se bave sa tim, manje-više ozbiljno, jer znaju da ne možeš da vratiš iznos, zato im se relativno isplati da zloupotrebljavaju naizgled seks-oglase kako bi stekli neki taj iznos za svoje potrebe troškova. Neki te mogu osuditi da si naivan, ali ako znaš kako to štima, onda ne treba da se bude previše naivan, a blesavo bi bilo da ponavljaš istu grešku. Realno, skoro svima se dešava da nalete na te mine, jer je narod pomalo i siromašan, ali prvenstveno je narod glupavo zloban, jer nekako im je užitak da se kurče kako eto oni ovim napaljenicima i treba da uzmu neku lovu za svoje velebne telekom potrebe.
 
Pitanje za svu oženjenu mušku ekipu: Iz kojeg razloga vi tražite dame koje prodaju ljubav? Ja konkretno imam dobru ekonomsku/bračnu zajednicu....ali nema seksa u mjeri koji ja želim. Da li bi po vama bilo sigurnije rješenje možda brak otvorenog tipa ? I da li bi vi prihvatili da supruga imala partnera van braka?
Pa moraš prvo dobro poznavati partnericu za te stvari. Otvoreni brak je sigurno zgodno rješenje, ali samo ako ste 100% oboje u tome, ne smije se sumnjati jedno u drugo, a to je možda ipak rijetkost da upoznaš takve komade? Možda tek 10%, a to znači da 90% bi ti napravilo nevolje na samu spomenutu ideju. Ali to je jeste najbolja opcija, ševiš sve kako te vuče, a nemaš neke društvene tegobe zbog toga. Ali fol je u tome da to ne može da funkcionira ako nije zajednička energija, to nimalo nije bitno šta ti sam o tome misliš. Bilo koja vrsta prihvaćanja bilo kojih liberalnih seksualnih konotacija je stvar povjerenja sa partnerom, a to često nije stvar samo erotske strane nekog odnosa.
 
Ne mogu ubosti ljepu i zgodnu qurvu da ga jbes.Kao ne salju slike od face radi diskrecije kada trazis. Ove na ege jesu skuplje ali bar izgledaju top.Ko god ima love bolje mu je da da 150 brazilki eura nego 150 km nasim rugobama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh