BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa pametno sto pita. Evo recimo u njemackoj se desava da dogovris s zenskom na video pozivu, odes na adresu i sretnes se s 3 tipa koja ti bukvalno uzmu sve sto imas na sebi a da ista vrijedi.
Cudi me kako to balkanci do sad nisu poceli praktikovat.
nisam znao da je njemacka nesigurnija drzava od bosne... :)
 
Svi vi koji imate neke brojeve za razmjenu,javim se za razmjenu ja posaljem broj i onda pocnu pitanja, kakva je koliko ima godina odakle je,pa hoces da je i jebem za tebe,a kad njih pitas da ti daju broj jer si vec dao ono sto imas ni traga ni glasa ko da ce te je zeniti a ne jednokratno jebati
 
Svi vi koji imate neke brojeve za razmjenu,javim se za razmjenu ja posaljem broj i onda pocnu pitanja, kakva je koliko ima godina odakle je,pa hoces da je i jebem za tebe,a kad njih pitas da ti daju broj jer si vec dao ono sto imas ni traga ni glasa ko da ce te je zeniti a ne jednokratno jebati
Nesto iz Tuzle?
 
Pozz trazi se 4/5 momaka u Sarajevu za grupnjak s jednom damom, zainteresovani u pp neka se jave, samo ozbiljni hvala
 
Kome da objasni? Meni recimo jel? Pa druže ja ti ne bi pisao ništa da nisam guzio po Italiji, Austriji, Mađarskoj trebe sa oglasa ili njihovih web stranica za oglašavanje. Kažem evo opet i tebi i tom drugom padobrancu, idi ba nazovi broj i dogovori se sa trebom i idi guzi, šta se furaš na Hollywoodske scenarije.
Ovde čovjek ne smije ništa ni pitati a da se ne obruše na njega poput jastrebova. Vjerujem da je mala vjerovatnoća za tako nešto, ali opreza nikad dosta. 😃
Btw ako si već guzio po okolnim zemljama, gdje je bolje tražiti u odnosu cijena/kvalitet? Meni se čini da su u Budimpešti za iste pare trebe mnogo bolje, bar na slikama. Ne mogu da vjerujem kakvi gabori ovde traže 100 eura za pola sata. 😃
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh