BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ako možeš ikako saznati broj od te cigančice, ja sam je jednom vidio, nema ona ja mislim 18 godina ali nisam znao zbog čega čeka dok niste ovdje napisali. Nakon toga prolazio x puta i nisam je nikad vidio.
 
ako možeš ikako saznati broj od te cigančice, ja sam je jednom vidio, nema ona ja mislim 18 godina ali nisam znao zbog čega čeka dok niste ovdje napisali. Nakon toga prolazio x puta i nisam je nikad vidio.
Bile su dvije prije 6-7 godina tada dobro maloljetne, ali jedna je fasovala glavom kad ju je neko izbo na smrt.
 
Zaista ja ne razumijem zbog cega se ovdje ovoliko diskutuje politika od crnke... ima svoje uvjete kao i svatko tko vodi odredjen posao. siguran sam da i ona moze biti fleksibilna ako je korisnik ok da bi odrzala long-term saradnju... ali kao i svatko tko nudi nesto po odredjenim uvjetima, druga strana ima opciju da predlozi drugacije, ako ona ne prihvati sa tim se mora sloziti... Evo i mallory sa kojom sam bio bezbroj puta na kraju dodjes na neki jaranski odnos... cak mi je donosila i neke antibiotike iz BG kada me gripa ili korona hvatala i tako te stvari... koliko sam shvatio crnka je transparentna... da nije, onda bi bilo na mjestu da se ocrnjuje ili nesto slicno... nisam bio kod doticne - nisam stigao... evo ni danas ne mogu, ali otici cu kad opet bude najava sa prijateljicom...
 
Par traži nekoga za zabavu do 30g
Okolina Doboja
U zabavu spada : Oral,masaža,trljanje itd
Nemamo iskustva s toga ne bi odma seks probavali .
Tko se bude javljao nek odma piše:

Ime
Godine
Kratki opis
Mjesto odakle je
Po mogucnosti koju sliku poslat .
Da ne odgovaramo svima pojedinacno pretesko je.
🔥💋
Kakav ste vi par nemate broj telefona
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh