BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zasto da ne vjerujem. Možda je skupila lovu i otvorila neki salon i povukla se. To bi joj bilo najpametnije. Sad hoće li ona ostaviti par musterija mjesečno ili ne, to i nije tako strasno. Prostitucija je svugdje ista, i ovdje i tamo. Propada isto i psihički i fizički. Ni jednu djevojku ne bih savjetovao time da se bavi. Prvo što taj posao možeš raditi par godina i kraj, a pare se potroše, ona se potroši, može graditi sta hoce kada ode psihički od anksioznosti, depresije, napada panika tableta, droge, alkohola.Sama je napisala da već gubi živce. Vjerujem joj i pametno postupa ako se povlači.
Ne bi nikom poželio taj posao u zivotu ali imala je dovoljno godina i svjesno je ušla u njega. Posljedice tog posla osjetiće kasnije rano je jos za to a na kraju sama je kriva za to. Daj bože da se povlači spasila se mada ja sumnjam u to. Ne vjeruj ženi koja laže sefe.
 
Napisala da se povlači i ti vjeruješ u to. Ili možda da skloni pažnju sa sebe na forumu koji još više ne treba. Savjet joj zlata vrijedan vidila koliko malo zna o ovom poslu kad bi se probala u svijetu sa prejakom konkurencijom. Ovako u nas sa nikakvom konkurencijom i najveća tuka profitira.Ako će prestati mada sumnjam nek joj sa srećom
Prestat će do onog momenta do kad novca ne nestane i onda slijedi povratak na scenu. Biće tu na forumu opet objava, Crnka is back! Radim od tad do tad. Mislili ste me se otarasit tako lahko....
 
Prestat će do onog momenta do kad novca ne nestane i onda slijedi povratak na scenu. Biće tu na forumu opet objava, Crnka is back! Radim od tad do tad. Mislili ste me se otarasit tako lahko....
Ma nemam pojma ni ko je po recenzijama može proći ništa posebno, Izmanipulirala forum radi svoje koristi, sad ostavlja termine, valjda da popuni praznine u poslu i prodaje maglu u međuvremenu. Lično nemam namjeru da je kontaktiram ja lično volim kurve ona nije to tu je samo radi kesa.
 
Ma nemam pojma ni ko je po recenzijama može proći ništa posebno, Izmanipulirala forum radi svoje koristi, sad ostavlja termine, valjda da popuni praznine u poslu i prodaje maglu u međuvremenu. Lično nemam namjeru da je kontaktiram ja lično volim kurve ona nije to tu je samo radi kesa.
A radi čije koristi će iz manipulisati haha? Crnki nije trebao forum, ali njoj je bilo zabavno. Mogla je ona puno pametnije ali je ovdje odradila posao na forumu i za to joj skidam kapu. Kada je vrijeđala žene i forumase pola vas je branio a sada pričate o manipulaciji. Odradila Maestral o, samo da je još zveknula umjesto 150, 300 km i birala sa kim će, a mogla je, ja bih joj pružio ruku i čestitao.
Ovako je forum izmanipulisala ali namučila se pošteno. U svakom slučaju ona sad ima dovoljno klijenata kada joj zahvali para, da izabere.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh