BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio sam ja plasticne usne i grudi,dobra guza. Dobro izgleda ali je jako odvratna i ne trudi se nista i kasnila mi je pola sata. Jako prljavo u stanu ali eto bar dobro izgleda
Ma svaka je skoro odvratna, dok se javi pa dok se dogovorite ko da je tjeras za dzaba da se guzi mamu im jebem. Mene je skoro sunny iznervirala. Mallory je najpouzdanija i najprijatnija al zato ti dusu uzme
 
Ma svaka je skoro odvratna, dok se javi pa dok se dogovorite ko da je tjeras za dzaba da se guzi mamu im jebem. Mene je skoro sunny iznervirala. Mallory je najpouzdanija i najprijatnija al zato ti dusu uzme
Sa mnom se ta Sunny nikad nije htjela ni dogovoriti a normalno bi joj se javio, cudna djeluje bas. Ma realno za ove pare bi mogli dobiti 10x bolje u uredjenijim drzavama ali hajde sta ces
 
Sa mnom se ta Sunny nikad nije htjela ni dogovoriti a normalno bi joj se javio, cudna djeluje bas. Ma realno za ove pare bi mogli dobiti 10x bolje u uredjenijim drzavama ali hajde sta ces
Meni se javi u toku dana normala sve kasnije kad trebam krenut nema je, i tako 2 puta. U holandiji skoro iste cijene samo te ne zavlace kurave i jbg imas sve rase i nacionalnosti 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh