BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako ima neko za Mostar ili Sarajevo baš dobru preporuku , i ja sam dijelio kad sam imao kontakte . Može pp , hvala .
 
Aman ljudi ne pišite više gluposti po ovom forumu, gubi svrhu, preko dvadeset poruka je na jednoj stranici, a ima 1112 stranica trenutno, pa da je 20 poruka u prosjeku po stranici to je 22240 poruke, a ima i više? Ne možemo pronaći realna iskustva i preporuke u ovom moru poruka i onda ljudi stalno pitaju za nešto što je već pisano, jer ne mogu da pronađu.
Ovaj forum postaje potpuno besmislen.
 
Ovaj forum ima svoju svrhu...
Samo vi trebate skontati ko je budala i smarac...
Dobio sam brojeva i korisnih informacija...
Nemojte samo odgovarat na glupe prepiske i sve ce biti O.K 😉
 
Poz, jel može neko da preporuči neku maserku iz Banja Luke a da nije Marina ili djevojka iz Čelinca. Vidim da su svi teški baš i “škrti” za info pa eto ako neko zna neku nek se javi pa ću platiti ako treba za info. Hvalaa unaprijed!
 
Poz, jel može neko da preporuči neku maserku iz Banja Luke a da nije Marina ili djevojka iz Čelinca. Vidim da su svi teški baš i “škrti” za info pa eto ako neko zna neku nek se javi pa ću platiti ako treba za info. Hvalaa unaprijed!
Marina je u Sarajevu svakako, a nismo mi "škrti", nego nema maserki brate pa da izabereš. Probaj sa nekom koja nudi sex, imas strankinje.
 
Poz, jel može neko da preporuči neku maserku iz Banja Luke a da nije Marina ili djevojka iz Čelinca. Vidim da su svi teški baš i “škrti” za info pa eto ako neko zna neku nek se javi pa ću platiti ako treba za info. Hvalaa unaprijed!
Niko nije škrt, niti će naplatiti nešto za info. Trebaš sam se malo potruditi. Danas sam Lenku iz oglass kontaktirao, Majinu koleginicu (ili je to možda ista osoba?) Dogovarao, može i masaža samo sa ručnom završnicom (spustila je cijenu, ne mnogo ali realno da). Dogovor-poziv, blizu centra da ne otkrivam dalje. Sami pozovite!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh