BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vidi oglas je jos tu inace cim odu brisu.

Jel na ovo mislis?
Bio sam ja sa ovom u Sarajevu, ona je na slikama, pusenje lose, krenes malo grublje buni se, sve u svemu nije losa ali ne bih ponovio..
 
Nista cekamo recenziju 😊
Recenzija je brate da smo se dogovorili u pola9 ja doso tu jos 10 minuta ranije, pisem joj
Bio sam ja sa ovom u Sarajevu, ona je na slikama, pusenje lose, krenes malo grublje buni se, sve u svemu nije losa ali ne bih ponovio..
Eto ja sad zavrsio s njom dal je do toga sto nikad nisam dero brazilku do sad il sta je al meni je vrh bila
Pusenje sve u fullu sta sam I trazio sve poze u sexu doslovno plus mi produzila mozda 5 minuta brat bratu nakon alarma
Ja se malo sjebo sa supstancama nekim pa mi se opustio u po djela odma je ispostovala odradila sta treba da se vrati u puni pogon
Ja ću joj definitivno opet otic
 
Recenzija je brate da smo se dogovorili u pola9 ja doso tu jos 10 minuta ranije, pisem joj

Eto ja sad zavrsio s njom dal je do toga sto nikad nisam dero brazilku do sad il sta je al meni je vrh bila
Pusenje sve u fullu sta sam I trazio sve poze u sexu doslovno plus mi produzila mozda 5 minuta brat bratu nakon alarma
Ja se malo sjebo sa supstancama nekim pa mi se opustio u po djela odma je ispostovala odradila sta treba da se vrati u puni pogon
Ja ću joj definitivno opet otic
Kazem ja odlicna, a ti skeptican na moj komentar. I vidim da je pisano gore da li ima neko sa njom. Ja kad sam izlazio iz apartmana sjedio je neki stariji lik ispred (brazilac rekao bih po boji koze)
 
Recenzija je brate da smo se dogovorili u pola9 ja doso tu jos 10 minuta ranije, pisem joj

Eto ja sad zavrsio s njom dal je do toga sto nikad nisam dero brazilku do sad il sta je al meni je vrh bila
Pusenje sve u fullu sta sam I trazio sve poze u sexu doslovno plus mi produzila mozda 5 minuta brat bratu nakon alarma
Ja se malo sjebo sa supstancama nekim pa mi se opustio u po djela odma je ispostovala odradila sta treba da se vrati u puni pogon
Ja ću joj definitivno opet otic
Koja je cijena ,jer evo ja joj se javio na Whatsaap pa cekam neke odgovore
 
jesi siguran ? Meni je likusa kondom stavila ustima u jednom potezu, a radio sam doslovno sta sam pozelio sekunde se nije bunila, jedino sto nije mogla bas toliko dugo izdrzati je anal
Brate picka je vrh vrhova ne znam sta ovaj sere
Sve je bas radila sto sam trazio ispostovala me
Da sad nisam sjebo sve para sto sam imo otiso bi oPet sad il ujutro lagano
Sta nije admiral pojeo pojela je ona sto se para tice
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh