BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako ima neko nekakv kontakt od nekih djevojaka iz BL koje su nekada bile na sajtovima(prije 2-3 god)ono je bilo top,znam koje su to djevojke ali glupo mi da im pisem na instagram ne znam ni jel se bave vise sa tim
Ovo sada je uzas traze po 300e pa na vise
 

Je li bio tko sa ovom Jeni u tuzli?
Evo šta je kolega na prethodnim stranicama napisao za nju:

"Ovako ljudi malo prije sam bio kod ove Brazilke Jeniffer u Tuzli.... Neka mini recenzija ...zgodna je nema tu šta al ne zna beknuti engleski to malo meni iskreno kvari dozivljaj u sexu kad joj ne mozes objasniti sta zelis , druga stvar oral nigdje veze ja ne znam gdje su ove Brazilke ucile pušiti 😁 znaci nesto glavom gore dole nema kapi pljuvačke da ga zabali kako treba ....posto preferiram dogi znaci ukocila se kao drvo ono tako da je meni bilo iskreno bezveze ...mozda se neko nece sloziti al mi ne bilo dosta bolje sa Serenom koja je bila tu prije par dana mene je ispoštovala Maximalno .....ova ne bas .... Mozda neki imaju bolje iskustvo sa njom ja ne bas"
 
Evo šta je kolega na prethodnim stranicama napisao za nju:

"Ovako ljudi malo prije sam bio kod ove Brazilke Jeniffer u Tuzli.... Neka mini recenzija ...zgodna je nema tu šta al ne zna beknuti engleski to malo meni iskreno kvari dozivljaj u sexu kad joj ne mozes objasniti sta zelis , druga stvar oral nigdje veze ja ne znam gdje su ove Brazilke ucile pušiti 😁 znaci nesto glavom gore dole nema kapi pljuvačke da ga zabali kako treba ....posto preferiram dogi znaci ukocila se kao drvo ono tako da je meni bilo iskreno bezveze ...mozda se neko nece sloziti al mi ne bilo dosta bolje sa Serenom koja je bila tu prije par dana mene je ispoštovala Maximalno .....ova ne bas .... Mozda neki imaju bolje iskustvo sa njom ja ne bas"
Ako ga ne zna pusiiti onda nije nizasto
 
Veceras sam u sarajevu. Moze broj u pp od neke provjerene dame da nije crnka. Pisati u pp.
DO 200KM.
Mogu zauzvrat proslijediti neki kontakt za Banja luku i okolinu.
lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh