BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sve zavisi sta smatras pod mulcem a sta pod frajerom.... Ja znam frajere koji su napravili pare i nemaju problem dati 500 KM za picku koju zele radi licnog zadovoljstva a isto tako znam mulce koji mogu samo drkat al su zato oštri na tastaturi boze sačuvaj....
Nije sve na prodaju tj. ne sexaju se sve zene zbog novca.
Motorhead je imao stvar nazivom Just ‘Cos You Got the Power, ali nekako sumnjam da ti i tvoji frajeri bi a) prepoznali pouku i b) uopce slusaju tako nesto 🤣
 
Sarajevo ( nedelja od 15h do 21h )


Od danas pisem na whatsapp-u svoje radno vrijeme za naredni dan, da bude lakse i vama i meni.

Pisite na whatsapp viber ne radi.

066 278 871
#crnka🖤
 
Pozdrav,
prvi put sam na ovom sajtu,ima li iz Hercegovine ikakvih kontakta,vidim da ima prevaa svakakvih,moze li netko u inbox poslati ili napisati ovdje?
 
Kome "vama".
Pa i ti si član foruma.
Brate, ti se ponasas kao da si iza paravana a tu si član. 😀Opet trpas sve u isti kos. Većina jesu debili, ali ima i ok kulturnih i normalnih ljudi ovdje.
Lik našao način da zaradi lovu, neka je.
Nepismenu retardiranu ološ i treba po usima udarati.
pod 'vama' podrazumijevam sve one koji su se pronasli.. a ima ih..
 
Pa možeš onda odmah reci da je lažnjak. Imaš li nešto za Doboj provijeren da bi podijelio?
Druže, stranica prije objašnjeno, onda stranicu prije te stranice, objašnjeno, stranica prije te stranice od te stranice, objašnjeno. Mrsko jebeno kliknuti na prethodnu stranicu ili ne daj Bože koristiti pretragu, samo ukucaš Sara i odmah sve rezultati oko toga da ženska ne postoji. Hjde da je novi član pa i nekako, al brate dragi nije ti prvi put da si u ovoj temi...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh