BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipi. Ima li iko da se sjeća dobre pi..e radila na Koševskom? Imala broj na Viberu a mislim da se zvala Guzata Fata ili Guzata nešto. I fakat je imala guzicu ogromnu. Ja bio kod nje jedanput i izgubio broj 🙁. Ako neko ima njen broj da podjelu bio bih zahvalan, nešto mi prahnula 😉
 
Pozdrav,planiram Ici kod marine na masazu,pa Ako moze par detalja,sta radi,sta dopusta,isplati li se? Jer od ova ponuda u SA za zguziti mi nikako ne djeluje dobra.
Masaze nisu skupe,mislim nisu kao sex.Imas nekoliko vrsta,ali to nju nazoves pa ti objasni.Sve sto mogu da ti kazem u vezi Marine da to sto radi radi ozbiljno i profi.Ostalo zavisi i od tvojih ocekivanja.Nema sexa,nikakvog(kao ni oralnog).
Prijatna je,ljubazna,sve ce odraditi onako kako ti objasni preko tel.Slike imas na Col-u.
Meni je u zadnje vrijeme malo teze dobiti termin kod nje,prezauzeta,znam da poruke ne pise ,moras nazvati.Sta ce da ti dozvoli ili nece,moras s njom..
 
Pozdrav ekipi. Ima li iko da se sjeća dobre pi..e radila na Koševskom? Imala broj na Viberu a mislim da se zvala Guzata Fata ili Guzata nešto. I fakat je imala guzicu ogromnu. Ja bio kod nje jedanput i izgubio broj 🙁. Ako neko ima njen broj da podjelu bio bih zahvalan, nešto mi prahnula 😉
To ona neobrijana... Ekatarina Guzata 😂😂😂
Losa do bola, bar meni. Katastrofalno iskustvo. Nemam broj, oglasavala se na superoglasima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh