BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakva Smokva. Voajeri 385 su bili zakon :)
Slazem se s ovim da je Smokva samo prvih par godina imala smisao. Ostvario sam 2 susreta s parovima tada i par kontakata sa zenama.
I sad imam tamo profil sa slikama, spojim se u par mjeseci ..deset poruka od pedercina me doceka svaki put. Ima dva -tri para i sad sto povremeno upraznjavaju trojac tu iz BiH, cesto mjenjaju i prave nove profile jer ih ljudi smaraju...nisu laznjaci al meni se to vise neda iako zadovoljavam norme koje traze :))
 
vise od 10 god.. a u pravu si, moglo se u prvih 5-6 god postojanja smokve dok nisu osmislili kako ce da naplate trud..
U prvim godinama nije bilo toliko lažnih profila ali je bilo. Uglavnom su ljudi i tada bili varani za dopunu. To se dobro sjećam. Zlatno doba smokva je bilo dok su još postojali internet klubovi, a nokija 3310 još bila u upotrebi. Tad si dnevno online u svakom momentu imao preko 500 profila, radio extra dobro chat i na chatu se moglo barit. Sve poslije 2010.godine je bilo sranje. Tad je krenula ekspanzija pederluka i lažnih profila i mnogo njih se odjebalo od smokve kad su počeli da naplaćuju. Velika greška je bila što su naplaćivali ispočetka i ženama i muškarcima. To je u mnogome prave žene željne seksa odjebalo od te stranice. Kasnije su im ukinuli pretplatu skroz al tad je već bilo kasno.
A tamo se baš svega dalo naći.
 
ti si bar iskren za razliku od onog lazova iznda, alo moga si da skratis - na smokvi nemos jebat ili ako i jebes jednom za godunu dvije.. gubljenje vremena i bacanje paraa.. tene koje jesu na smokvi su tu samo da bi mi uplacivali svaki dan pretplate
Isao sam opciju da opisem detaljno svoje iskustvo,pored smoke imao am davno nekada i profil na KZO koji mi je trajao nekih mjesec dana
 
Ljudi, prijatelji, nadam se da zaista neko može da mi u razmjenu ili za nadoknadu pošalje neki normalan kontakt za Banjaluku, a da ne traže ne znam koliko starije ljude, ili video poziv te poštuju diskreciju prvenstveno. Hvala. Odužio bih se.
P. S.: Molim da ne šaljete kontakte koji se ovdje mjesecima i godinama vuku i spominju po forumu. Zaista nikome i ništa odavno ne znače. Hvala.
 
Evo vam broj malog škutora sto je muda preko lažnih profila prosipati mislio.Na forumu je ovdje pod imenom Ganagou,instagramu leno.ratić12.A krije se iza profila AMRA ROZIĆ.Br mu je 063-151-891.Malog pacova se čeka kad dođe ovamo,a ni gore se dobro provesti neće.Informacije su 100% provjerene,na sudu ću svedočiti,mene je mislio zavrnuti za 400 km za informaciju “tko je amra rozic” ali preko x bona🤣.Pacovu je došao kraj.
 
Evo vam broj malog škutora sto je muda preko lažnih profila prosipati mislio.Na forumu je ovdje pod imenom Ganagou,instagramu leno.ratić12.A krije se iza profila AMRA ROZIĆ.Br mu je 063-151-891.Malog pacova se čeka kad dođe ovamo,a ni gore se dobro provesti neće.Informacije su 100% provjerene,na sudu ću svedočiti,mene je mislio zavrnuti za 400 km za informaciju “tko je amra rozic” ali preko x bona🤣.Pacovu je došao kraj.
🤣🤣
Bgm se nadam da ovo cita lik sto zapravo je amra rozic 🤣
I glupane to je broj koji koristi ta amra rozic
E jesi bolestan, sta li te pojelo jadniče
Jedine tocne stvari sto si naveo sam podebljo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh